Ameryka Południowa - dostępność kokainy

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 2 / 1 / 0

Witam,
chciałbym pojechać na "kokainowe wakacje" do Ameryki Południowej - pozwiedzać trochę i trochę powąchać

myślałem o Peru, dokładnie o Limie, bilety w obie strony są już od 2,8k

czy ktoś z Was był na takich wakacjach? może inne kraje? może Kolumbia? Boliwia?
jakie miasta? jakie rejony? gdzie szukać o tym informacji?

Zmieniono nazwę tematu. | STR88
Użytkownik nieaktywny
  • 2778 / 215 / 0

Witaj , z tego co mi wiadomo i podkreslam jest to wiedza czysto teoretyczna . To wbrew pozora, nie jest wcale tak latwo o dobra koke w Ameryce Pld , co oczywiscie moze wydawac sie smieszne, dziwne , zaskakujace . Ja sam jestem zaskoczony , i tego nie sprawdzalem ale podobno wszystko idzie na eksport a w krajach zostaje jakis syf zwany pasta kokainowa .

Jak moge Ci pomoc, to tak ze w Boliwii jest podobno jakas knajpa tutaj jest nawet temat na naszym forum, mozesz tam dopytac ktos z userow byl, moze pomoze bardziej.
post1785291.html?hilit=Boliwia%20bar#p1785291

A poza tym , teoretycznie oczywiscie gdzie bys nie pojechal, to dla chcacego nic trudnego jak to sie mowi :) Na pewno, znajdziesz jakies zrodelko , niemozliwe zeby nie bylo koksu, nie wazne czy Peru, Boliwia, Kolumbia itd . Nie mieszkaja tam na pewno tylko ubodzy ludzie i sa tacy ktorzy takze lubia sniffnac dobrego koksiku ;)

P.S powodzenia ;)

Edit: Przeczytalem z ciekawosci temat ktory Ci polecilem, no i wychodzi na to ze w Peru idzie kupic bezproblemowo na ulicy. Takze dobry cel podrozy obrales, uderzaj do tej Limy chyba to najlepsza opcja ;)

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Meksyk chce zdekryminalizować wszystkie narkotyki i namawia do tego inne kraje

Prezydent Meksyku opublikował w ubiegłym tygodniu nowy plan, w którym wezwał do radykalnej reformy krajowych przepisów antynarkotykowych i negocjacji ze Stanami Zjednoczonymi w celu podjęcia podobnych kroków.
  • 2 / 1 / 0

dzięki za odpowiedź,
wcześniej czytałem o tej knajpie w Boliwii, ale z tego co ludzie piszą to ona ciągle się przenosi z miejsca na miejsce...

nie ukrywam że tydzień wakacji w Ameryce Południowej oraz możliwość spróbowania tamtejszych smakołyków w najczystszej postaci bardzo mnie motywuje do wyjazdu

bilety najtańsze są na przełomie październik/listopad więc trochę mam jeszcze czasu na przygotowanie
  • 30 / 3 / 0

obejrzyj jak wygląda np w Paragwaju czy Boliwii

https://www.youtube.com/watch?v=dOk64E396fg
  • 3831 / 140 / 13

IMO jak kto jedzie po koko to lepiej hiszpania - baleary, kanary albo inne kurorty; ameryka pld za to oferuje wszelakie obrzędy indian - sapo, ayahuasca czy inne związane z Yopo czy kava - tam koka też jest, ale jeśli tylko ona jest celem to szkoda hajsu bo lot tani nie jest...
  • 7365 / 870 / 0

Ja latam do A. płd. (Chile) co 2 lata od 16 lat. Bilet w obie strony to ok 4k - tanio nie jest....
Tanio nie jest, ale warto. Warto w ch*j polecieć i zobaczyć świat z innej strony.
  • 87 / / 0

Myśle ze jeśli chodzi o takie wakacje w Peru to nie Lima ale Cusco w Limie choć byłam 2 razy nikt mi zakupu nie proponował a w Cuzco tak normalnie w knajpach proponują do piwka, proponują tez na ulicy. No i Boliwia La Paz każdy taksowkarz zawiezie cię do Route 36 mimo ze ciagle zmienia miejsce ewentualnie Meksyk ale tu ceny już wyższe i Ekwador. Jeśli coś cię jeszcze interesuje pytaj.
  • 1454 / 97 / 0

Ja siedziałem prawie pół roku w Kostaryce, w Alajueli. Problemu z dostaniem koko żadnego, tylko udać się do dzielnicy nazywanej Narcotrafficante, na rogach ulicy proponują, wystarczy zatrzymać się i otworzyc okno w aucie, od razu propozycje "uno? dos paquetos?" Ceny śmieszne, niewiele wyższe niż pół litra wódy, w przeliczeniu ok 25-30zł za gramulca.
  • 1 / / 0

Ma ktoś pojęcie o Kubie? Planuję się wybrać, jak jest z dostępnością?
  • 1054 / 48 / 0

Będąc w Brazylii motałem dwukrotnie. Raz na Copacabana typ chcial mi wcisnac sztuke za równowartość 400zł (lol), dał mi testa, a jak nie chciałem kupić całości to musiałem spierdalać na boso po ulicach, bo chciał mnie napierdolić. Z kolei na spokojnej wysepce Ilha Grande od pierwszej napotkanej osoby (miejscowy przewodnik, cos w tym stylu) dostaliśmy 5g jakościowej koki za równowartość 100zł i dodatkowo zaprosił nas na imprezę, na której non stop byliśmy częstowani najlepszym towarem, jaki próbbowałem.
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata