Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 75 • Strona 8 z 8
  • 2204 / 209 / 210
@Adrian3760 nie mam, po prostu zainteresowałem się twoim stanem zdrowia, bo długie i częste przyjmowanie narkotyków skutkować będzie nieodwracalnymi zmianami.

Nie mogę Ci nic zakazać, jedynie napisałem w kilku wątkach, że możesz zmniejszyć ciągi, albo ograniczyć branie dragów. Zbyt częste przyjmowanie może być powodem kołatań serca, te mogą ukierunkować się na nerwicę, ale tak jak pisałem, z fusów wróżyć nie zamierzam. Jeżeli potrzebujesz jakichkolwiek dyskusji odnośnie rozpoczęcia programu detoksu, albo rozmowy z kimś, to możesz bezpośrednio pisać do mnie PM na forum, odpowiadam w ciągu dnia jak jestem. Chętnie Ci pomogę zmniejszyć ilości, a nie zwiększyć. ;p
The depths are everything.
  • 189 / 17 / 0
Dzięki za pomoc ale póki jestem na kryształe to podziękuję
  • 571 / 93 / 0
@Adrian3760 to bierz dalej a gwarantuje Ci że te niby problemy z sercem (nerwica) za jakiś czas będą twoja codziennością nawet bez bk.Nerwica lękowa zabić Cię nie zabije ale odbierze radość z życia.
  • 189 / 17 / 0
@tajemniczy25
Nie no teraz się próbuje nawrócić i nie tylko zagrac w finale ale też zmienić barwy na stałe
  • 571 / 93 / 0
@Adrian3760 zrobisz jak uważasz ale mi ta kur... 7lat życia zabrała,a serce czuje do dziś nie tak mocno i nachalnie jak kiedyś ale czuję że ono tam jest i stuka
ODPOWIEDZ
Posty: 75 • Strona 8 z 8
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.