Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 75 • Strona 4 z 8
  • 904 / 159 / 0
Nie zgadzam się co do marichany. Nie znam się bo nie testowałem na sobie zbyt wiele razy, jednak jak najbardziej może wywołać nieporządane efekty. Zwłaszcza ze nie boimy się nagłego zgonu XD. Realnym zagrożeniem jest poglembienie się bloku i wiążące się z tym konsekwencje.

Najbardziej przyjaźnie wypadną 4 podstawione tryptaminy ale lizergamidy już nie pochodne MDMA o skróconym działaniu... np. MDEA. Najbezpieczniej wypadną benzodiazepiny i opiaty byle nie odstawiać nagle. Najciekawsza, a względnie bezpieczna będzie ketamina, dephinidyne ale jej metoxsy analogi już nie bardzo. Zwłaszcza wszelkie analogi fenicyklidyny i etycyklidyny. ( one nadchodzą!)
Piętnastu chłopa na umrzyka skrzyni ho aj ho i w butelce rum. Pij na zdrowie resztę czort uczyni.
  • 8 / / 0
Czyli lepiej nie ryzykowac z marihuana skoro moze sie pogłębić blok?
  • 403 / 77 / 0
masz dużo większe szanse że stanie się coś czego byś nie chciał niż przeciętny człowiek, to ryzyko i twoja decyzja
  • 904 / 159 / 0
Taki mini artykuł streszczający wpływ kanna na trwałe uszkodzenia serca.
http://www.wple.net/plek/numery_2013/nu ... 17-622.pdf
Piętnastu chłopa na umrzyka skrzyni ho aj ho i w butelce rum. Pij na zdrowie resztę czort uczyni.
  • 948 / 271 / 2
Blok i narkotyki to proszenie się o śmierć. Co prawda to blok I stopnia, teoretycznie po mj nie powinno się nic stać ale nie znasz się i zamiast m dostaniesz kanna, to może być zdecydowanie groźniej. Wszystkie stymulanty z grupy amfetamin, czyli także MDMA mogą dodatkowo wydłużać qt.
Uwaga! Użytkownik A-CoA nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 8 / / 0
A są jakies narkotyki ktore mozna brac i nie szkodza na serce? Bo nie ukrywam ze ciezko mi wytrzymac bez palenia
  • 904 / 159 / 0
Jeśli jesteś nałogowym palaczem od dawna i nie umarłeś to chyba masz odpowiedz.

Ogólnie środki hamujące: opiaty, benzodiazepiny, niektóre dysocjanty są bezpieczne. Najbardziej polecam ketamine. Takie uczucie jak by cię wielki pluszowy miś przytulal. 10/10

Ale wszystko ciągnie ryzyko. To tak na wszelki wypadek.
Piętnastu chłopa na umrzyka skrzyni ho aj ho i w butelce rum. Pij na zdrowie resztę czort uczyni.
  • 8 / / 0
A jak sprawa wyglada z alkoholem bo teraz w sumie zostalem bez uzywek :-D
  • 3 / / 0
Witam
Przeszukałem tyle ile sie dalo i nie znalazlem nic podobnego wiec pisze nowy post w tej sprawie.
opisze to krotko i na temat: zdiagnozowano u mnie wade serca (dwupłatkowosc zastawki aortalnej z przerostem lewej komory, podobno prawie 50 % krwi mi sie cofa do lewej komory) ktora idzie w parze z lekka niewydolnoscia oddechowa (dusznosci w zasadzie 24/7). Myslalem o wzieciu LSD ale nie wiem czy to dobry pomysl. Z tego co slyszalem powinno byc to dla mnie bezpieczne ale wolalbym zasiegnac opinii wiekszej ilosci osob.

Z gory dzięki za odpowiedzi
  • 11588 / 2239 / 0
Nikt, kto myśli rozsądnie nie powie Ci, że spokojnie i bez obaw możesz brać.
Podejrzewam, że nawet jeśli LSD nie wpłynie negatywnie na pracę serca, to Twój trip raczej na pewno stanie się bad, bo w głowie będzie Ci siedziała myśl o możliwych problemach.

Czy brałeś kiedyś coś podobnego? Np grzybki?
ODPOWIEDZ
Posty: 75 • Strona 4 z 8
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.