Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 89 • Strona 5 z 9
  • 74 / 4 / 0
W szkole w kiblu, wywaliłem ze śmietnika worek i w tym wiadrze ciśnienie z butli znalezionej w śmietniku...
  • 2 / 1 / 0
Na wieży myśliwego XD
  • 1 / / 0
Na lekcji religii w gimnazjum mieliśmy księdza który trochę był stłamszony młodzieżą więc trochę udawał, że nie widzi co się dzieje dookoła. Pewnego razu spróbowałem to wykorzystać, otworzyłem okno na końcu sali i kiedy ten pisał coś na tablicy przyjarałem bucha z lufy. Ksiądz poczuł, że coś ,,się pali" ale szczęśliwie uznał, że to jakieś głupie zabawy i nie wyczuł tematu :D
  • 502 / 74 / 0
Przed lotniskiem w Krakowie, a później poszliśmy(ja i dwóch moich kumpli) tacy spaleni po moją ciocię %-D albo też raz sobie paliłam przed kościołem, obok figury Maryji, czy obok jakiegoś cmentarza. Pewnie coś by się jeszcze znalazło, dopiszę jak sobie przypomnę
W strugach deszczu dni toną, dotykam stopą dna
  • 492 / 31 / 0
Ja jak jeszcze jarałem dzień w dzień, to w różnych miejscach, wszędzie i to na przypale albo wcale. Ciężko stwierdzić czy to dziwne miejsca były, jak to było prawie wszędzie heh.

Ale przypomniało mi się jak z ziomeczkiem mefedron na telefonie wdupcaliśmy w środku dnia, w tramwaju pełnym osób, jeszcze to był taki odcinek że rzucało tym tramwajem na prawo i lewo. To był dopiero wyczyn żeby dzide zrobić i ją wdupić haha.
  • 568 / 256 / 0
Za smarka, jak jeszcze zimą można było uświadczyć śniegu budowaliśmy igloo w zaspie i tam też się intoksynowaliśmy, wędzeni ganją nieletni Eskimosi.
  • 492 / 31 / 0
Ahhh ja pamiętam te bazy w krzakach na torach, tam to się zajebiscie na wagarach jarało blanty, i z ziomeczkiem chillowalo i leżało się na styropianach z głową w chmurach, noo prze zajebiste czasy 12latka
  • 11665 / 2257 / 0
Też raz jaraliśmy na torach : D Ma swój klimat miejsce.
  • 492 / 31 / 0
Jest zajebiscie, wał u góry 10metrow od nas. Klimacik jak pociągi jeżdżą, w pizdu zielonych drzewek dookoła i niższe tory już nieczynne dawno. Giet za gietem leciał, bo tory 100metrow od bloku, pierwsze szlugi i browary z flaszkami właśnie tam dzień w dzień zaliczałem <3
  • 11665 / 2257 / 0
Mnie zawsze urzekał ten zapach smoły / torfu.
W ogóle kochałem podróżować koleją jako dziecko. Głowa wystawiona przez okno.... coś pięknego.
ODPOWIEDZ
Posty: 89 • Strona 5 z 9
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.