Vixapol S.A

Moderator: Knajpa

• 557 / 20 / 0

Siema Są tu fani popularnego cyklu imprez rave/gabber/hardcore Vixapol ! łączmy się ! :hug:
  • 553 / 22 / 0

Ja se czasem pójdę, ale nie oszukujmy się Wixapol zszedł na psy, lepiej zaliczyć jakieś inne ciekawe imprezy - szczególnie jak sie jest w stolicy. Od pewnego czasu na wixie to 90% to gównopozerka

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Europarlament za szerszymi badaniami nad medyczną marihuaną

Europarlament przyjął w środę rezolucję wzywającą Komisję Europejską i państwa członkowskie do przełamania barier, które utrudniają badania naukowe i promowanie wśród pracowników służby zdrowia większej wiedzy na temat konopi indyjskich.
  • 557 / 20 / 0

ja nigdy nie byłem, ale z tego co widzę na fotkach na Instagramie, to wyczułem ze towarzystwo raczej to pozerswo pytam bo u mnei w miescie beda nie bawem robili impreze i nie wiem czy oni graja prawdziwy GABBER HOLENDERSKI z lat 90 ? czy ten nowozytny ? czy typowo dj hazel i klabhedsy ? itp polska vixa czyli ?
  • 553 / 22 / 0

Zazwyczaj po 3 grają w miarę ok gabbery i hardcory, a przed tą godziną nieśmieszne mixy właśnie dj hazela jakieś chujemuje nie warte wychodzenia na parkiet. A z ludźmi podobnie, dopiero pod koniec imprezy widać że zostają zagorzalcy a na początku pozerka w ortalionach pytająca co chwile czy coś sie ma..
  • 557 / 20 / 0

tak myślałem że będzie hujnia ;p u nas akurat w klubie gdzie robią bibę impreza max do 4-5 ;p więć pewnie nie bedzie zbyt dużó true gabber hardcore
  • 553 / 22 / 0

Znaczy zobaczyć możesz, nie można się sugerować czyjąś opinią do końca bo jeden powie tak drugi nie, a każdy lubi co innego ;)
  • 1407 / 61 / 0

• 553 / 22 / 0

Do teraz nie wiem o co chodzi w tym filmie xd
  • 1407 / 61 / 0

• 553 / 22 / 0

Nie no, dwa lata temu jeszcze jakoś to wyglądało porównując dzisiejsze edycje, serio..
Wróć do „Imprezy, koncerty, festiwale”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata