Vixapol S.A

Moderator: Knajpa

• 1407 / 61 / 0

ten filmik jest z 11.07.2015
  • 553 / 22 / 0

To nie chce widzieć z 2017 ;)

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Palił marihuanę jadąc samochodem - zauważył go policjant

Zauważył go, jadący nieoznakowanym radiowozem, policjant operacyjny z komisariatu na Nowym Mieście.
  • 2970 / 127 / 0

White people %-D
  • 557 / 20 / 0

zaraz piszę do niech wiadomość do ich funpage z zapytaniem czy będą normalne gabbery :D czy faktycnzie ta polska vixa śmieszna ;p
  • 553 / 22 / 0

Odpiszą ci z nieśmiesznymi błędami ortograficznymi
  • 557 / 20 / 0

no widziałem, właśnie nie wiem co to za moda ;p co oni mają z tym :d od dawna tak piszą w takim stylu ? od samego początku ? czy teraz przejeli władze młodzi gniewni ? i oni wprowadzają swoje tam reguły
  • 557 / 20 / 0

kurde powiem wam, że jak na nasze polskie warunki to VIXAPOL S.A WYMIATA !!! KLASYCZNY PIERNIKOWY RAVE <3

była edycja Piernikowa i była MIAAZGA !!!! wpadliśmy o 22:30 a tam już pełen parkiet, szpilki nei dało się wbić, wszyscy wariowali, szaleli, krzyczeli, napierdalali ostro !!

Muzycznie też jestem pozytynwie rozjebany ;p od samgo początku Klasyczne GABBER HARDCORE mieszany z HAPPY HARDCORE z lat 90 ;p od samego początku było bardzo ambitnie ;p WYPAS NA MAKSA ;p
  • 553 / 22 / 0

No widzisz, jednak nie ma co się sugerować zdaniem innych, co kto lubi ;)
  • 557 / 20 / 0

wiadomo, można posłuchać innych ale warto samemu zobaczyć i mieć swoje zdanie :D poleciały moje jedne z ulubionych numerów Gabber Hardcore w szoku byłem ;p krzyczałem jak małolat ;p łaaaaaa
  • 8 / 1 / 0

https://www.youtube.com/watch?v=1m159omXf5Q

Katowice w sumie impreska spoko
Wróć do „Imprezy, koncerty, festiwale”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata