Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
25 sierpnia 2025jacok pisze: [...] to co byście polecali?
Z góry dzięki za czas i pomoc. Pozdrawiam !
Edit: Jak jesteś kozak, to leć bez obstawy na odstawce. Jednakże ketonal, elektrolity, neuroleptyk na sen to podstawa. Doradziłbym jednak zejść do jak najniższej dawki helu. Następnie ze 3-4 dni wziąć nieduże dawki bupry i dopiero zacząć odstawkę.
Co do alkoholu, to ciężko tankowałem na studiach, bo wreszcie znalazłem kumpla co był w stanie wypić tyle co ja. Codziennie 3 lata bez zrobienia conajmniej 4 browarów. Najczęściej wódka w kosmicznych ilościach. Jednakże postanowiłem odstawić z dnia na dzień jak prawie obrzygałem profesora na egzaminie. Miałem zero objawów odstawiennych o dziwo, więc w tym niestety nie pomogę.
30 września 2025PepeLePew pisze: Moje pytanie brzmi, czy jeżeli skręty po Opio nie sprawiają mi aż takiego problemu mając porównanie z Benzo i z kurewskim alkoholem (Oj ciężko o większego alkusa z podobną tolerancją) Nie lepiej zrobić to cold turkey ? Czy wspomaganie się buprą na początku może okazać się pomocne ?
Terapia i ciężka praca nad samym sobą na trzeźwo. Nie ma tabletek zmniejszających głód, które jednocześnie same nie uzależniają. Musisz się pozbyć z głowy schematu rozwiązywania każdego problemu za pomocą jakiejś substancji chemicznej, inaczej nigdy nie przestaniesz ani chlać ani ćpać.
Edit:
Dodam że to nie jest kwestia tolerki raczej, dzisiaj paliłem pierwszy raz, ćwiara podzielona na 2 razy, raz 100mg, następny 150mg, materiał wysokiej jakości, wcześniej tolerka na 400 kody.
Nie mogę już edytować, więc przepraszam za posta pod postem.
Było w tym wątku już mówione, że Browna można jarać również z meth pipe, ale jak z paleniem z żarówki?
Jaranie z folii mi idzie dość opornie i chciałbym zrobić tak, że wrzuciłbym np 125mg do środka, goniłbym krople aż wszystko/prawie wszystko odparuje i wtedy jeden duży buch. Mogę tak zrobić? Próbował ktoś? Prosiłbym o szybką odpowiedź jak ktoś z was ma taką możliwość.
Ps
.Chodzi mi o taką standardową konstrukcje żarowy, 2 dziurki z lufkami w gwincie, jedna jako ustnik i druga do wysypywania towaru oraz jako wlot powietrza, użyłbym pewnie jakiejś dużej żarówy typu 100w, żeby opary miały gdzie się nagromadzić.
Wiem, że najłatwiej by było z iv, jako że umiem już to robić, ale nie chcę chyba odkryć pełnego potencjału helu...
Ps2. A co do folii jeszcze, ile maksymalnie można na nią nasypać? Zauważyłem że dużo prościej jest zwapować z niej takie 75 niż 150mg
scalono /Merx
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii
Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.
Ucieczka zakończona w jeziorze
Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.
Są narkotyki, których zażycie prowadzi do przestępstwa częściej, niż innych. Wyniki badania
Nowe badanie opublikowane w „Journal of Psychopharmacology” pokazuje wpływ substancji psychoaktywnych na zachowania przestępcze. Okazuje się, że zażywanie niektórych środków wiąże się z niższym ryzykiem zatrzymań, zaś inne wykazują silne związki z różnymi kategoriami przestępstw.
