Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 4 / / 0
Awatar użytkownika

Siemka tak jak w tytule tematu już zawarłem dzisiaj rano po maratonie który trwał do 7 rano, zrobiłem turbo drzemkę 2 godzinna. Jak wstałem i przejrzałem się w lustrze to widzialem i czułem na tylniej części rąk uczulenie. Przez cały dzień pojawiło się ich znacznie więcej na rękach i dodatkowo na biodrach. Czuję lekkie swędzenie w tych miejscach. Chce jeszcze wspomnieć że z 2 tygodnie temu też miałem ten problem mimo tego że źródło było inne. Wtedy wyskoczyło mi na całych plecach? Czekam na pomysły co dzialac + dołączam zdj https://iv.pl/images/729780a181c1c105aa ... 67f8f4.jpg
"Ziomek , powiem tyle że na sztos nie ma kuloodpornych i dobra fryta każdego kota zrobi wystarczy bardziej dogłębnie wsiąknąć w temat i brać od chemika z pierwszej łapy nie z pierwszej łapanki"
  • 318 / 35 / 0
Awatar użytkownika

Pytanie czy waliłeś po kablach? Jeśli tak to wysypka się zdarza.
Imo jak był to jakiś stim (tak zakładam) to po prostu wystąpiła silna reakcja alergiczna.
Coś Cię ciągnie do piekła.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.