Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
  • 2 / / 0
Witajcie,
przez ostatni czas olewałem studia z roznych powodow i mam sporo zaleglosci, prac do wyslania, ale przede wszystkim musze sie obronic w lipcu, a mam zapisane 2 strony pracy dyplomowej. Czym najlepiej sie wspomóc, zeby szybko to ogarnac? Mam czas i zdrowie na to, zeby siedziec po nocach, ale potrzebowałbym czegos, co znacznie przyspieszy starania, bo duzo sie tego nalozylo. Dzieki
  • 66 / 3 / 0
Mi dawki kodeiny pomagały, nie żeby się ugrzać i leżeć a takie które zwiększa motywację i zmniejszą rozkojarzenie. Osobiście mi to pomagało, od rana do 18 się uczyłem, potem lekka senność się wkradała to spacer z psem i kawa/ energetyk. Z pamięci krótkiej do długotrwałej przechodziło bo na egzamin czy zaliczenie uczylem się z kilkudniowym lub kilkutygodniowym wyprzedzeniem i zdawałem.
Uwaga! Użytkownik BicK95 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 969 / 108 / 0
@rzeznik96 Może malutkie dawki MPH (metylofenidat)? Nic innego nie przychodzi mi na myśl, wpieprzanie ulicznej fety nie ma sensu, bo wiadomo jak z jej jakością często bywa.
"Nieśmiertelny jak Ciro Di Marzio"
contact: PW / wickr: tentypwrb / hyperwrb@tutanota.com [NIE załatwiam/sprzedaje dragów]
  • 2 / / 0
@BicK95 a jakie to dawki konkretnie byly? I jaki lek? Moze byc thiocodin?
  • 1 / / 0
Generalnie stimy. Ja osobiście używałem efedryny około 100 - 150mg lub pseudo +/- 360mg z litrowym energolem sączonym podczas nauki. Skupienie i motywacja były całkiem fajne ale polecam jakiś beta bloker (najlepiej kardio selektywny) żeby serducha nie męczyć aż tak.
feta też ujdzie aczkolwiek nigdy nie wiesz ile jest amfy w amfie, najlepiej oczyścić acetonem ale nie zdziw się jak z 5g zrobi ci się około 1. Skupienie jest całkiem w porządku ale jak się za dużo zeżre to jest się już po prostu zbyt pobudzonym. Używałem 30 - 60mg.
Pochodnych amfy na ADHD np.: metylofenidat ani ja ani nikt ze znajomych jeszcze nie używał aczkolwiek czytając fora niby ludzie polecają.
Osobiście działa też na mnie fajnie nikotyna mam po niej niezłe skupienie (nie wiem może po prostu jestem zjebany). Najlepiej w snusie bo wkładasz pod dziąsło i do przodu z nauką. Najlepiej nie przesadzać i jak zejdzie efekt to zarzucić koleją saszetkę np. za godzinę czy 2. Z E i zwykłymi fajkami oraz tabaką nie testowałem aczkolwiek raczej szlugi zbyt będą zajmować i przez to przeszkadzać.
  • 66 / 3 / 0
@rzeznik96
Thiocodin używałem i przykładowo jak miałem tolerancję na kodeinę koło 300-450mg max to 150mg zarzucałem.
Z kolei używałem pseudoefedryny i ja miałem tak, że przez pierwsze 2-3 godziny pobudzenie,fajnie się uczyło ale potem dostawałem psychicznego wkurwa, skupienie się zmniejszyło i chciało mi się spać, na tyle , że musiałem odłożyć książkę/laptopa i się położyć ,zamknąć oczy i zrelaksować ,bo o śnie po stimie nie ma mowy, dużo bardziej mi się chciało spać niż po kodeinie.
Uwaga! Użytkownik BicK95 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.