Dział poświęcony dyskusji na temat testów służących wykazaniu, że osoba spożywała narkotyki, oraz służących zidentyfikowaniu substancji w materiale.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0

Siemka, podejrzewam że jutro będe badany testem na ślinę (https://domowelaboratorium.pl/product-p ... 1cEALw_wcB) tutaj link jjaki to test.
Pytanie czy jeśli jest tam tylko 6 substancji takich jak (amfetaminy, kokainy, heroiny, morfiny, marihuany i haszyszu), to czy jak spożywałem dzień przed mefedron ( bądź coś mefedronowo podobnego niewiadomo do końca co tam sie kryję) to czy wynik może być pozytywny np. jako amfetamina.
  • 13 / 2 / 12
Awatar użytkownika

no katynonów tam nie widzę na liście, więc nie, nie wykryję. największe prawdopodobieństwo jest tylko, że może wyjść feta ale to nie jakieś duże
Ostatnio zmieniony 14 maja 2022 przez account17, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.