Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala
Pragnę poruszyć temat odpowiedniego przechowywania tryptamin. Właściwie temat ten mógłby dotyczyć każdej innej substancji, jednak grupa tryptamin jest bardziej delikatna, bo ulega procesowi utlenienia. Według Erowid, degradacja struktury fizycznej tryptamin nie ma wpływu na aktywność biologiczną. Niemniej, pytanie o sposób przechowywania tryptamin zrodziło się z mojej troski o utratę sypkości substancji wraz z upływem czasu.
Tryptaminy najczęściej dystrybuowane są w woreczkach strunowych w ilościach drobnych. Po otwarciu woreczka dostaje się do niego powietrze, które jest gazem niejałowym. Czy w takich warunkach zasadnym zdaje się ograniczenie wpływu dopuszczonego gazu do substancji, oraz jak ten wpływ ograniczyć, jakimi metodami? Czy przydatne byłoby aby filtrować powietrze które ma kontakt z substancją? Jeśli to zbyt skomplikowane, to może coś do wchłaniania patogenów, wilgoci i wszelkich rzeczy wpływających negatywnie na substancję?
W jaki sposób ochronić proszek od działania promieni słonecznych, wilgoci? Zapraszam do podzielenia się doświadczeniami związanymi z bielizną dla tryptamin. To, w jaki sposób są przechowywane i gdzie, z czym i obok czego. Może w wadze? Zachęcam do opisu przyborów do pobierania substancji, rozdzielania, różnych materiałów. Moje zapytanie wynika z chęci polepszenia warunków przechowywania własnych zapasów, ponieważ to też ma znaczenie.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/zyciewnorwegii.jpg)
Opisała życie w Norwegii. "Narkotyki są tanie, a państwo opiekuńcze"
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/ukoko.jpg)
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii
Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/global-drug-survey-coronavirus_0.jpg)
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie
Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mexicocannabis_0.jpg)
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany
Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.