Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.
ODPOWIEDZ
Posty: 9 • Strona 1 z 1
  • 0 / / 0

Cześć. Jak marihuana wpływa na serce? Czy jeszcze szkodliwa, czy pozostawia jakieś trwałe uszkodzenia, czy można dostać zawału w trakcie palenia lub może wystąpić niedotlenienie serca, bo słyszałem, że THC utrudnia transport krwi do mózgu i do serca, czy ogólnie przez palenie marihuany można mieć większe ryzyko zawału serca, jak wpływa na już istniejące wady serca (np. arytmia itd.) i układu krwionośnego, czy to normalne, że tętno podczas palenia przekracza wartość 150 lub bije nieregularnie? Z góry dziękuję wszystkim za pomoc!
  • 408 / 47 / 6
Awatar użytkownika

@up
Żadnych trwałych uszkodzeń nie pozostawia nie dostaniesz zawału, natomiast 2 ostatnie rzeczy o których wspomniałeś mogą wystąpić mi też przez pewien czas biło ponad 150 i była arytmia. Jak masz jakieś choroby serca to najlepiej nie pal
  • 0 / / 0

Dzięki! Chciałbym usłyszeć jeszcze kilka innych odpowiedzi :))
  • 0 / / 0

czy palenie moze powodowac migotanie przedsionkow?
  • 1749 / 222 / 0
Awatar użytkownika

Palenie marihuany może powodować migotanie przedsionków i inne choroby serca wtym zawał ale jeżeli palimy dużą ilość długo zaciągając się i trzymając długo dym z butli w płucach. Normalne palenie z gibona tego nie powoduje. Wszystko zależy od stylu palenia i czasu w jakim dym marihuanowy (lol) jest w płucach. Poza tym zaleca się palenie czystego gibona bez tytoniu tytoń wywołuje choroby serca i raka.
Ave Satan i Ave Maria
  • 0 / / 0

Dziękuję!
  • 1749 / 222 / 0
Awatar użytkownika

Nie ma za co zawsze służę pomocą. To tytoń dodawany do gibona może powodować choroby serca sama marihuana ma działanie prozdrowotne.
Ave Satan i Ave Maria
  • 0 / / 0

Tak, ale czy samo przyspieszenie akcji serca przez THC pomijając substancje zawarte w dymie nie jest szkodliwe? Bo jakby nie patrzeć nie jest to wywołane naturalnie jak np. wysiłkiem fizycznym. Jest też trochę badań o wyższym ryzyku zawałów, arytmii itp.
  • 194 / 19 / 0

@peterpan1 jak po każdym dymie wzrost ciśnienia i serce przyspiesza
ODPOWIEDZ
Posty: 9 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.