Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
  • 2434 / 1361 / 34
Awatar użytkownika
AnnaS
Kompetentny
Kompetentny

N ethyl cypenamine działa 4h.
Działanie nootropic /stimulant.
Chemical Name:
N-​ethyl-​2-​phenyl-Cyclopentanamine
CAS Number:
1248023-08-6
Molecular Weight:
189.30 g/mol
Boiling Point:
287.3±29.0 °C
Molecular Formula:
C13H20N.
Drogi podania doustnie najlepiej i donosowo (różnie), postać biały proszek z mikro kryształkami.
Forma pośrednia między nootrop em a stymulantem. Jest dobry nastrój ale i spory fokus. Nie widać i nie czujesz się jakbyś coś wziął lub wzięła. Normalnie gadasz i reagujesz trochę mniejsze leki, sporo koncentracja i nastrój.
Dawkowanie od 10mg do 40mg ewentualnie 100mg do 300mg dla zaawansowanych. Wcześniej zrobić próbę uczuleniowa przed 5mg doustnie. Cypenamina ma spore możliwości. Ja naprawdę stosowałam wysokie dawki nawet 250mg i mimo, że to za dużo od standardu to ani serce, ani bezsenność mi nie doskwierała. Chociaż nie namawiam bo różnie to bywa. Ja ani nikt z osób co ze mną stosuję nie odczuł ale bardzo rzadkim objawem ubocznym jest bezsenność i ból brzucha ale trzeba być wrażliwym naprawdę mocno choć nie wykluczam takich objawów. Dotyczy to oczywiście bardzo wysokich dawek.
Wszyscy jesteśmy równi wobec śmierci tylko pozytywna energia.
Fajne koszulki
https://vm.tiktok.com/ZMFDPae1K/
  • 7904 / 1406 / 2
Awatar użytkownika
Stteetart
Kompetentny
Kompetentny

@AnnaS ciekawa substancja. W ogóle ciekawa i mało znana grupa substancji.
Jeden z analogow może wykazywać działanie opioidowe.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Fencamfamin

Uważałbym. Mieszanka działania dopaminowo - opioidowego moze sugerować kłopoty.

A wszystkie te substancje są analogami Tranylcypraminy. A już jej opis nie jest taki kolorowy jak Twój. W dużym skrócie j/w uważałbym i chyba jednak został przy pochodnych piracetamu przez wzgląd na większą transparentność badań i długą historię użytkowa.
  • 2434 / 1361 / 34
Awatar użytkownika
AnnaS
Kompetentny
Kompetentny

Dokładnie po dłuższym czasie czuć idealnie balans dopaminy typu stymulant i opioidowego działania. Czas trwania 2,5 do 5h .Wchodzi w reakcję z sele,kofeina, fenylopiracetamem,efedryna, innymi lekami.Mocno indywidualne podejście do tej substancji każdy reaguje inaczej.
Wszyscy jesteśmy równi wobec śmierci tylko pozytywna energia.
Fajne koszulki
https://vm.tiktok.com/ZMFDPae1K/
  • 64 / 19 / 0

To podchodzi już pod stim bez jakiegos dużego efektu nootropowego. Na początku substancja dawała skupienie i to dosc znaczne. Tolerancja nastąpiła tutaj dosc szybko. Dodatkowo podobno vendor pomieszał na początku próbki metylo z etylo i do konca nie wiadomo było co sie bierze.

OGÓLNIE TO RADZIŁBYM MODOM UKRYĆ TEN I KILKA POSTÓW ZE STIMAMi ZANIM STANIE SIĘ TO CO Z NSI-189 KTÓRY ZOSTAŁ DODANY DO LISTY i między innymi powoływano się na to forum.
  • 164 / 21 / 0
Awatar użytkownika

Na rynku jest jeszcze wersja metylowa.
Ciekawa relacja z reddita: https://www.reddit.com/r/researchchemic ... ce_report/
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.