Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 8 • Strona 1 z 1
  • 4 / / 0
Witam szanowne grono hyperreala

jestem lekarzem, od początku tego roku prowadzę gabinet lekarski który specjalizuje się w leczeniu różnych chorób za pomocą medycznej marihuany - tzw klinikę konopną.
Widzę że temat medycznej marihuany cieszy się dużym powodzeniem - 2k odpowiedzi i 197114 odsłon wątku (!) więc pomyślałem że mogę podzielić się z Wami punktem widzenia osoby po drugiej stronie biurka/kamerki internetowej/telefonu

Podobny temat powstał na haszysz.com gdzie cieszy się zainteresowaniem i myślę że kilka rzeczy udało mi się tam wyjaśnić.

kilka słów o mnie: rocznik '90, konto na hyperreal założyłem ~14 lat temu jakoś na przełomie gimnazjum/liceum (EDIT: teraz licze że 14 lat temu byłem w liceum, ale no hyperreal jako taki znałem gdzieś od gimbazy) - wiadomo okres fascynacji różnymi rzeczami, dodatkowo podsycany środowiskiem oraz książkami czy kinem (Las Vegas Parano, Dzieci z dworca ZOO czy Trainspotting), na szczęście dla mnie fascynacja różnymi środkami była głównie platoniczna. Myślę że stało się tak po części widząc świadectwo użytkowników tego forum.
Obecnie pracuje jako laryngolog, tematem mojego doktoratu były zawroty głowy u osób w wieku podeszłym. Konopie gdzieś tam były obecne w moim życiu mniej lub bardziej regularnie (raczej rzadziej niż częściej).
Korzystając z coraz szerszej dostępności medycznej marihuany oraz stałego poszerzania wskazań do leczenia za pomocą MM postanowiłem pewnego wieczoru połączyć przyjemne z pożytecznym i zająć się konopiami również na drodze zawodowej.

To jest druga wersja tematu, pierwsza została usunięta za link do strony - klinika się nazywa Green Doctor jak ktoś nie wierzy sam znajdzie.

pozdro
  • 1 / / 0
Czy można z kliniki konopnej dostać sative, a nie indice?
  • 439 / 65 / 0
Ostatnio dostałem pierwsze 10g na testa. Ile normalnie i maksymalnie przypisujecie gramów pacjentom z bólami lub stresem pourazowym, lękami?
  • 1066 / 157 / 0
Ile ? I dlaczego tak drogo ?
PRAWDA :heart: :old: MIŁOŚĆ :old: :heart: MUZYKA :heart: :old:
  • 171 / 21 / 0
Czy przyepisujecie każdemu? Czy trzeba mieć jakieś dokumenty, czy ewentualnie powiedzieć o jakichś chorobach?

Czy przepisujecie też inne leki?
  • 37 / 3 / 0
Czy występuje tylko indica czy hydryda/sativa też?

Wypisujecie recepty w leczeniu parkinsona? Czy wlicza się do tego parkinson młodzieńczy? (szukam sposobu na łatwą recepte używając swoich ubeków)
  • 428 / 259 / 0
Na jakie choroby jest największa szansa dostać receptę?
Pokażę Wam to, czego nie ma.
  • 171 / 21 / 0
Chyba Michaś zamknął klinikę bo nie odpowiada :(
ODPOWIEDZ
Posty: 8 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.