Dział o sprawach, w których zarzut nie opiera się na Ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 22 / 1 / 0
schodzę właśnie z Benzyny przez 2 lata tankuje alprazolam w ilości 1-3mg/dziennie, jestem niesamowicie podkurwiony i czuję że mogę coś rozku*wić albo kogoś przetyrać albo konkretnie poturbować jak tylko stanie mi na drodze, muszę też coś wysępić od magika na to schodzenie jaką pregabe albo coś innego co sprawi że nie dojdzie do jakiś przykrych incydentów, stąd mam do was pytanie czy zdarzyło wam się kiedyś zwyzywać lekarza w gabinecie albo przez telefon od ku*ew albo innych cweli co wam nie chcą przepisać tego co chcecie dostać ? XD czy jeśli jest to prywatna teleporada/wizyta to czy mogą dodać taką adnotacje w IKP a jeśli tak to jakie moga być tego dalsze konsekwencje ? mode plis zatwierdź temat bo nie mogłem znaleźć nic podobnego ani nie wiem w jakim dziale dodać taki temat Peace :liść:
  • 43 / 10 / 0
A zrobiłeś to czy masz zamiar dopiero?
Nie ma, że za mocno.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.