Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.
ODPOWIEDZ
Posty: 62 • Strona 7 z 7
  • 4 / / 0

10 lutego 2022klawiatura pisze:
Ostatnio zastanawiałam się nad tym, czy osoba uzależniona miewa czasem wyrzuty sumienia, takie ludzkie odruchy, że coś robi źle nie tylko dla siebie, ale też dla innych.

Odczuwacie coś takiego czasami?
Jak często?
Podczas ćpania jakich substancji?

Ja mogę dodać od siebie, że np. podczas ćpania mmc'ków/cmc'ków nie miałam ich wcale aż do momentu brania ostatniej kreski, jednak np. w przypadku fety, pod koniec moich intensywnych przygód z nią, miewałam takie poczucie winy już od pierwszej kreski.

Obecnie ketonów nie ćpam już chyba prawie rok, z tego co pamiętam, a fetę sporadycznie, średnio raz na 6-7 tygodni i prawie zawsze mnie skrzywia na samym starcie - ewidentnie nie służy mi po dziś dzień :)

Podzielcie się proszę swoimi odczuciami.

Mi wyrzuty sumienia towarzyszyły przez ostatni rok jazdy na stimach. Teraz nawet po okazjonalnym zajebaniu w urodziny/sylwestra ciężko to znoszę kolejnego dnia. Co ciekawe dotyczy to tylko stimów. Reszta substancji nie wywołuje tego „moralniaka”, może dlatego, że to chyba jedyna rzecz której pozwoliłem się uzależnić w takim stopniu. Gdybym miał policzyć ostatnie razy to zapewne była by to liczba ok 40-50. Na szczęście na ten moment jestem czysty.
  • 1097 / 146 / 0
Awatar użytkownika

Sobie myślę,że cpuny często też są wypruci z uczuć,emocji,przez co może nie czują również wyrzutów sumienia.
ODPOWIEDZ
Posty: 62 • Strona 7 z 7
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.