Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 0 / / 0

Piszę pierwszy raz na tym forum, choć czytuje je od dawna. Wiem, że jest tu sporo kozaków w temacie więc może mi coś doradzicie. Mianowicie mam niedoczynność tarczycy, co za tym idzie często jestem senna, brak mi energii do działania, szybko tyje. Pewnie dlatego że wszystkich dragów najbardziej polubiłam stymulanty ( koks, feta). Pracowałam jako szef kuchni w sporej restauracji, zaczęłam brać regularnie żeby schudnąć, żeby mieć w ogóle moc do pracy (harówka po 50 - 60 godzin tygodniowo). Raczej nie jestem uzależniona. Wiadomo jak było, to dzień w dzień ale też starałam się o siebie dbać, spać jeść, robiłam przerwy. Miesiąc przerwy nie powodował u mnie wielkich ciągotek ale otoczenie często powodowało że okazję same się trafiały. Po dłuższym czasie zauważyłam jednak negatywne skutki tego trybu życia. Zostawiłam tamtą pracę, bardzo sporadycznie coś biorę, aktualnie wręcz dawno nic ale po prostu chujowo się czuję. Brakuje mi stanu pobudzenia. Jednakże wiadomo jak feta i tego typu rzeczy orają banie i organizm, dlatego moje pytanie: czy są jakieś w miarę łatwo dostępne leki, substancje pobudzające, stymulujące, działające podobnie, które można regularnie zażywać z niewielkimi szkodami dla organizmu i ewentualnie nakierować mnie gdzie tego szukać.
PS. Mieszkam w Niemczech.
  • 2860 / 405 / 1
Awatar użytkownika

Leki na ADHD- adderal, Modafinil; także: fenibut.
Nie wiem jak to ogarnac w DL ale myśle, że wystarczy poszukać. To dość popularne legalne alternatywy.

Jak dlugo jesteś już czysta od białka?
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

Akademicka analiza chałupniczej metody wytwarzania kota: http://www.forensicscience.pl/pfs/71_zuba.pdf
  • 4 / / 0
Awatar użytkownika

Przy niedoczynności tarczycy polecam zacząć od niej. Hormony tarczycy są potrzebne do prawidłowej pracy organizmu.
1 Sposób - zmiana trybu życia, sport, zdrowa dieta, wysypianie się.
2 Sposób na skróty lub jeśli 1 sposób nie daje rady - Eutyrox, można spróbować od 50mcg, ma half-life ok. 7dni, i po miesiącu na badania.

Z tego wynika że feta może pogorszyć produkcję hormonów tarczycy
Using a sensitive and precise radioimmunoassay for human TSH we have demonstrated significant elevations in serum TSH levels in euthyroid volunteers following administration of the dopamine receptor blocking drug metoclopramide when compared with placebo. The degree of TSH response is significantly greater in females than in males and is sustained over a 3-hour period after a single oral 10 mg dose of metoclopramide. The degree of TSH release after metoclopramide is inversely related to the basal TSH level suggesting that dopamine is a determinant of low daytime TSH levels and is thus implicated in the circadian rhythm of TSH secretion. Pretreatment with 10 mg of metoclopramide orally, one hour before TRH administration leads to significant enhancement of the TSH response to TRH. Our findings provide further evidence for the physiological inhibitory role of dopamine in the control of TSH secretion in normal man. The possible mode of action of dopamine and the clinical implications of this neuroregulatory pathway are discussed.
Ostatnio zmieniony 29 stycznia 2022 przez aaaaaaa, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 0 / / 0

Biorę euthyrox z mizernym skutkiem. Tylko na samym początku trochę pomagał. Zgłaszałam to lekarzowi, mam robione badania co rok, ale nie zmienili mi leku ani dawki. Robilam też przerwę na 3 miesiące, bo myślałam, że może organizm jakoś się do tego przyzwyczaił i w sumie.. Podczas tej przerwy jak i w trakcie brania praktycznie to samo.
Tak naprawdę to ten mój brak motywacji i Energii popchnął mnie w stronę stymulantów. Tak naprawdę dopiero po tym czułam, że funkcjonuje. Oczywiście do czasu i wiem, że to jednak za mocne, dlatego szukam nieco zdrowszej i łagodniej działającej alternatywy.
Co ciekawe nie mogę pić kawy, okropnie się po niej czuję. Piłam dużo energetyków, ale to też syf. Być może to ma podłoże również psychiczne, nie wiem. Badania wykazują wszystko w normie, oprócz tarczycy.
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.