Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.
ODPOWIEDZ
Posty: 21 • Strona 1 z 3
  • 425 / 13 / 2
Wrypałem się w Oksykodon. Z głupoty. Jestem na 80mg podzielonych na 2 dawki od 3 miesięcy.

- Nie mam możliwości "odwidzenia" detoxu.
- Staram się za wszelką cenę trzymać tej dawki
- Mam ogromne problemy z zejściem o te 10% co 3 dni, jak w jednym z poradników podane. Przede wszystkim chodzi o fizyczne jazdy, nie mam pojęcia, czy ja mam jakiś niski poziom bólu, czy co?

1. W poniedziałek mam wizytę u psychiatry. Co on może mi zaproponować i czy w ogóle ma jakieś możliwości?
2. Jeśli nie będzie wiedział z jakichś przyczyn, co mu wówczas zasugerować, będąc w mojej sytuacji?
3. Macie jakieś rady ogólne?
4. Czy gdyby ten lekarz nie wypalił, to zna ktoś może w Krakowie jakiegoś lekarza prywatnie, który coś by zaproponował?
  • 2702 / 363 / 0
Powiedz mu szczerze ze jestes uzalezniony od oksykodonu czyli od opioidow i chcialbys cos na zejscie jakies benzo czy cos.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 425 / 13 / 2
No właśnie wątpię, żeby jakiejkolwiek benzo tu dało radę. Mam jeszcze Pregabalinę, która - jak czytam - pomaga na „rowerki”. Ale czy jest w ogóle sposób, by zejść z tego gowna nie będąc na detoksie jakimś substytucyjnym leczeniem?
  • 100 / 18 / 0
Czytałeś przyklejony w dziale detox wątek napisany przez DexPL? Tam masz kompletny poradnik jak schodzić i czym.

odtruwanie-sie-od-opiatow-by-dexpl-t61880.html
  • 425 / 13 / 2
Tak czytałem. Jak wyżej pisałem zejście co 10% jest praktycznie niewykonalne w moim wykonaniu. Myślałem, ze jest jakiś sposób na jakaś redukcje w inny sposób. Na przykład Suboxone.
  • 31 / 1 / 0
Rzucanie oxów to okropna rzecz... bupra nie działa, przejście na kode nie działa, schodzenie z małych dawek to masakra jakaś... ciężko jest coś zrobić w ogóle.
  • 425 / 13 / 2
@Marcowy
Rzucanie oxów to okropna rzecz... bupra nie działa, przejście na kode nie działa, schodzenie z małych dawek to masakra jakaś... ciężko jest coś zrobić w ogóle.
Dlaczego twierdzisz, że Bupra nie pomaga. Ludzie sobie chwalą, że zejście z Oxy jest w końcu znośne.
  • 31 / 1 / 0
Takie było moje doświadczenie, nie wiem jak to wytłumaczyć. I pamiętam że cierpiałem przy oxach bardziej psychologicznie niż fizycznie przy zejściu.
A nie myślałeś żeby sobie pomóc kodeiną? zacząć brać dużo kody, może wtedy zchodzenie z oxów o te dawki będzie lepsze. Jedną z zasad tego poradnika jeśli pamiętam było w miare możliwości przejscie na słabszy opioid jesli jest taka możliwość.
Ostatnio zmieniony 30 stycznia 2022 przez Marcowy, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 425 / 13 / 2
@Marcowy Teraz już za późno. Wybrałem jednak Suchy Jar, Kraków, detoks Buprą. Najbardziej mnie przeraża, że będa mnie tam trzymali prawdopodobnie 1-2 dni bez niczego i dopiero wówczas dadza Buprę. Jak próbowałem wytrzymać bodaj ponad 24h, to nie dawałem rady fizycznie. Myślałem, że oszaleje. Przez psychiatrę mam przepisane 300 mg Pregabaliny, mam nadzieję, że choć to mi dadzą. W sumie muszą, bo biorę to od kilku miesięcy, nie moga z marszu mi tego odstawic, bo to niebezpieczne. A Pregabalina ponoc pomaga przy zejściu.
  • 631 / 60 / 0
Wchodząc na detoks w suchym jarze od razu dostaniesz bupre te 1 lub 2 dni to są na sam koniec detoxu żeby opuścić go czystym .w Krakowie jest lekarz chrostek maj wypisuje bupre tylko wizyta około 200zl to założyciel substytucji buprenorfinowej w krk
ODPOWIEDZ
Posty: 21 • Strona 1 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.