Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.
ODPOWIEDZ
Posty: 15 • Strona 2 z 2
  • 3990 / 553 / 0
Awatar użytkownika

Mam kumpla co jest od tego uzależniony, jest tak jak @dajmon prawi, gościowi co jakiś czas zatyka się nos i musi sobie psiknac. Jak mu tłumaczyłem ze to dlatego że jest uzależniony to nie wierzy. I psika już tym gownem kilka lat xd a gosc nigdy w trąbę nic nie walił, mysli ze to alergia jakas i tylko to mu pomaga.
"Only God can Judge me"
  • 37 / 5 / 0
Awatar użytkownika

Ludzie czasem rodzą się z wąskimi nozdrzami. Wielu podobnie jak ja zmierzyło się z operacjami przegrody, i nie znają walorów w pełni funkcjonalnych górnych dróg oddechowych. Ponadto, znam ludzi którzy po miesiącu dostają alergii/uczulenia na Xylometazolin i dalsze stosowanie jest niemożliwe.. Jak mówiłem stosuje regularnie od pół roku i jestem mega zadowolony.
  • 37 / 5 / 0
Awatar użytkownika

Re: Niedrożność nosa
Post
Xylometazolin można brać na stałe na NNN (niealergiczny nieżyt nosa)
@serotoninowy
  • 34 / 1 / 0

Re: Niedrożność nosa
Post
@mamhcv do tego dobrze się wyposażyć w wagę jubilerska, najlepiej do 3 miejsc po przecinku i można sobie bezpieczne dawki łatwo odważyć
  • 37 / 5 / 0
Awatar użytkownika

Re: Niedrożność nosa
Post
@halaksen A gdy wąchając pot z jajec zaczniemy wytwarzać dodatkowe kubki smakowe, należy zmienić gramy na dekagramy.. oraz zjeść kolację i się wyspać :korposzczur:
ODPOWIEDZ
Posty: 15 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.