CBN

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 1972 / 75 / 0
CBN
Nieprzeczytany post autor: p4g4y0zzz(X) »
Mamy tematy CBG i CBD to pora na CBN. W skrócie jest to zdehydrowane THC, wystepuje w starych krzokach, gdzie trichomy są już takie w chuj bursztynowe. Wtedy palenie usypia i zamula dużo bardziej, więc samo CBN powinno być najlepszym usypiaczem z naturalnych kanabinoidów.

Są dostępne już olejki ze sporą dawką CBN, oraz ich recenzje na youtube. Ktoś z forumowiczów testował takie cudo?
The mind is the most dangerous weapon alive
Spin doctors operate behind enemy lines
Mind control, something you could potentially buy
The new holy war has arrived, you ready to DIE?
  • 11585 / 2237 / 0
Re: CBN
Nieprzeczytany post autor: jezus_chytrus »
Nie testowałem, ale mam jeszcze swoje zioło z 2019 roku. Gdzieś czytałem, że z czasem THC "zamienia" się powoli do CBN i to by mi się zgadzało, bo ten temat właściwie powoduje już tylko ogromną senność.
Tak wielką, że muszę je mieszać z innym, bo inaczej po 30 minutach nie mogę otworzyć oczu. Przysypiam co chwilę i czuję się trochę jak po zolpidemie.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.