Dział dotyczący roślin zawierających substancje wywołujące in vivo uspokojenie organizmu, m.in. kratom i sałata jadowita.
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 582 / 3 / 0

Jaki depresant naturalny?
Post
Jestem już 4tygodnie po odstawieniu antydepresantow chciałbym przezucic się na ziola przeciwdepresyjne co byście doradzili dziurawiec , różaniec, bacopa manier, gotu koli, czy coś innego ?
  • 1116 / 109 / 0
Awatar użytkownika

Zdecydowanie dziurawiec 3x dziennie. Już jedna filiżanka poprawia zdecydowanie nastrój.
Nie mam z tym nic wspolnego.
  • 633 / 98 / 0
Awatar użytkownika

Dziurawiec TYLKO w formie oleju, alkoholu lub bezpośrednio, żadna filiżanka bo substancja czynna nie rozpuszcza się w wodzie
  • 582 / 3 / 0

Czy mogę łączyć dziurawiec z agomelatyna ?
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.