Negatywne konsekwencje przyjmowania fitokannabinoidów i sposoby im przeciwdziałania.
ODPOWIEDZ
Posty: 16 • Strona 2 z 2
  • 765 / 152 / 0
Awatar użytkownika

Jak Cię bardzo ciśnie na gandje, to zapał sobie dobrego ziółka cbd, smak, zapach identyczny z oryginałem, THC w ilościach minimalnych ale przy Twojej nadwrażliwości na THC może nawet poczujesz lekką fazę. Kwasów i grzybów nawet nie próbuj bo już nie wrócisz z podróży. Sprobuj po paleniu zrobić coś artystycznie kreatywnego, jakieś malarstwo czy muzyka. Jeśli potrafisz się przedoebiwchraląć to wykorzystaj to.
  • 16 / / 0

Zawsze miałeś takie efekty po jaraniu? Zacznij brać leki i odstaw używki, jeśli zależy ci na zdrowiu
  • 106 / 7 / 0
Awatar użytkownika

Lepiej sam zadaj sobie sam pytanie czy zażyjesz leki zanim znajdziesz się na krawędzi okna na niepewnej wysokości? Ogarniesz samo zażycie pieprzonych leków zanim znajdziesz się na krawędzi? Licz się z tym, że kiedyś zapalisz maryśkę i dosłownie ta faza może trochę dłużej potrwać i się wzmocnić. Opowieści kumpla chorującego na schizofrenie są ciekawe ale niestety oderwanie od rzeczywistości fragmentami wydaje się bardziej niż całkowite a powrót następuje dopiero w "wesołym domku" jak zostaniesz tam umieszczony pod paragrafem. Twoja decyzja.
"Przyszłość zaczyna się dziś, nie jutro."
  • 278 / 67 / 0
Awatar użytkownika

Nie wiem co paliłeś ale nie brzmi to to dobrze ani jak marihuana. Obstawiam jakieś mocne maczanki ze sztucznymi kanna. Tak czy tak odradzam palenia czegoś co przynosi podobne efekty.
Na wszelki wypadek zrezygnuj także z grzybów czy picia wszelkiego alkoholu.
A najlepiej skonsultuj się z lekarzem.
  • 151 / 16 / 0
Awatar użytkownika

"marihuana jest super używką, wszyscy ją pałą, nie mogę być gorszy".
Głupie myślenie, to że w reggae o niej nawijają jak o skarbie to nie znaczy, że jest dla każdego.
Po tobie nawet igły nie umyje.
  • 278 / 67 / 0
Awatar użytkownika

A przede wszystkim za dużo. Po co tak przeginać i doprowadzać się do takich stanów? Szkoda hajsu też. Nie dałoby się jakoś tak rozsądniej.
Jest alkoholik co wali flachę dziennie od rana, a jest taki co siada przy kominku i wypija 50 szkockiej w ciągu wieczoru po pracy, ale co dziennie albo regularnie dwa piwka do TV. Który rodzaj jest gorszy? Nie osądzam żeby nie było.
ODPOWIEDZ
Posty: 16 • Strona 2 z 2
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.