Dział poświęcony dyskusjom nt. wezwań, które osoba otrzymała w związku z postępowaniem toczącym się wobec stron trzecich.
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 108 / 1 / 0
Awatar użytkownika

Witam. Zamawiałem dwie paczki, żadna nie doleciała. Teraz wezwanie. Co mówić aby uniknąć przypału? Płaciłem bit coinem. Podaj swój numer tel. Inne dane. Adres wynajete mieszkanie, ale długo czasu byłem za granicą. Na wezwaniu nie pisze czy jestem świadkiem czy podejrzanym. Brać adwokata?
  • 1240 / 371 / 0
Awatar użytkownika
ZX

cos ci chyba sie z tym art 12kk pojebalo
  • 108 / 1 / 0
Awatar użytkownika

Nie. Byłem dziś na komendzie. Przejęli paczkę. Standardowe pytania. Czy zamawiałem. Czy mam znajomych rodzinę w Holandii. Czy znam firme X. Kto mógł ewentualnie zamówić
  • 1042 / 107 / 3
Awatar użytkownika
Wincent
Kompetentny
Kompetentny

10 sierpnia 2021ZX pisze:
cos ci chyba sie z tym art 12kk pojebalo
Niby co mu się miało pojebać? 2 razy zamówił to przywóz ćpania w czynie ciągłym?
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.