Wideo z syntezą

4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 123 / 6 / 0

Nie zauważyłem żeby był taki temat na forum, może ktoś w końcu nakręci jak to powino wyglądać krok po kroku?
Bo dla przykładu jeśli chodzi o cold water extration jest tego na miliony w necie, oczywiście wrzucamy tutaj, żadne YT.
  • 1193 / 111 / 7

któregoś dnia ja ci nagram takie wideo o ile nie zapomnę

Łupieżcy umysłów z CIA. Tajemnice programu MK-Ultra

Fiodor Dostojewski zwykł mawiać, że nie ma rzeczy bardziej niewiarygodnej od rzeczywistości. Ci, którzy po latach badali szczegóły tajnej operacji CIA zwanej MK-Ultra, musieli mieć w pamięci te słowa rosyjskiego pisarza.

Gang przemieniał śliwowicę w amfetaminę. Chemik z aktem oskarżenia

Kolejny członek gangu zajmującego się przemytem amfetaminy do Szwecji został oskarżony przez małopolskie „pezety” Prokuratury Krajowej. Jego grupa ukrywała płynną amfetaminę w śliwowicy. Potem kurier zmieniał się w chemika i między innymi w jednym z domów w Uppsali przerabiał narkotyk na klasyczny proszek. Dla pewności gangsterzy przemycali także niezbędne do tego chemikalia, a zwłaszcza stężony kwas siarkowy.
  • 1648 / 293 / 0

Po co, żeby ułatwić robotę gimbusom niepotrafiącym zrozumieć prostego HOWTO?
  • 1468 / 297 / 4

równie dobrze można nagrac video z syntezą ...perhydrolem...

i wiecie co się stanie I TAK CO DRUGI ŁE-P TO SPIERDOLI

każdy kto chociaż raz sięgnął po efedron wie, jak się robi syntezę na trzeźwo a jak na zejściu, gdzie jest parcie na dorzutę... zupełnie dwie inne syntezy czasami wychodzą a z perhydrolem takie coś może zakończyć się najzwyczajniej w świecie zgonem

synteza nadmanganianem jest tak banalna, że trzeba być serio geniuszem - aby to spierdolić bo porad jak tego NIE SPIERDOLIĆ jest od groma

nie polecam ułatwiać tej "czarnej szamańskiej magii"
  • 123 / 6 / 0

21 czerwca 2021pawoleh666 pisze:
Po co, żeby ułatwić robotę gimbusom niepotrafiącym zrozumieć prostego HOWTO?
Wiesz ja stosując się 1:1 do tego FAQ kilka lat temu i tak mi nie wychodziło, myśle że od zbyt niskiej temperatury dzięki czemu reakcja w ogóle nie mogła zajść bo jest to reakcja ezgotermicza. Dlatego wydaje mi się że po prostu nagranie jak to powinno "fachowo" wyglądać wydaje mi się najrozsądniejszym podejściem.
Również reakcja z perhydrolem była by równie pomocna.
  • 1468 / 297 / 4

W tej reakcji nie ma czegoś takiego jak "zbyt niska temperatura"

w wersji z nadmanganianem potasu stosując czystą PE ( bez triplorydyny z Acataru )
zamrażarkę czy to przygotowanie substratów do połączenia to tylko początkowa faza reakcji
Wszystko trzymasz pomiędzy 0-3stC pilnując aby nie zaczęło zamarazać wtedy wszystko łączysz, obkładasz lodem I Z ZAMRAŻARKI WYCIĄGASZ ... w temperaturze pokojowej LÓD SIE TOPI reakcja bardzo wolno podnosi temperaturę dzięki temu zyskujemy największą wydajność w tej sferze. i po około godzinie do półtorej mamy idealny metkatynon, który zarówno wygląda jak i nawet pachnie inaczej niż "Acatarowy" już o dośc przyjemnym marcepanowym smaku nawet nie przypominam bo to własnie jest najważniejszy wyznacznik dobrej reakcji
  • 1193 / 111 / 7

https://hyperreal.tube/videos/watch/e3e ... ba92ab8955

już wideo istnieje żeby sobie ktoś fioletu w kable nie podawał.
pierwsze 7 minut to nieudolne zmywanie otoczek
  • 598 / 121 / 0

tylko mi smaka narobiliście ;P robiłem dokładnie tak jak na filmie, filtr nigdy nie przeciekał a mimo to po przerobieniu 900 paczek i tak mnie pokarało
  • 1193 / 111 / 7

@hyber123

noo 900 paczek to od cholery, jak podawałeś iv to nawet najlepsza metoda dostarczała mangan.
przestroga dla wszystkich, że jeżeli finalna filtracja pozostawia smugi na filtrze i przez to filtr nie zostaje cały biały znaczy że albo za wcześnie wzięliście się za filtrowanie albo złe proporcje. robiąc jak z wideo zawsze wyjdzie wam taki jak mi na samym końcu, klarowny
  • 2465 / 331 / 1

Kurwa nie wiedziałem że takie video istnieje i że jest nawet nagrane w dobrej jakości.
Tym niemniej jako wjebaby kociarz głosuje za zamknięciem tego tematu a najlepiej za usunięciem wideo.
Proszę o wyrażenie swojego zdania ducha oraz Hybera.
Sam już kiedyś nagrywałem dwa razy film z tutorialem ale nigdy go nie upublicznilem.
Jak tłumaczyłem autorowi tematu, wpierdolenie kogoś na taką minę jak uzależnienie od kota to straszna rzecz. Oczywiście wiadomo że każdy kto podaje przepis nie wlewa nikomu kota do ryja ani nie pompuje mu filtratu strzykawką 08 w kabel. Jednak na twoim przypadku muszę powiedzieć że info o kocie oraz przepis który dostałem od osoby x, z perspektywy 5 lat jest rzeczą niewybaczalną i sam teraz na pewno nikomu bym nie zdradził ani przepisu ani tym bardziej nie wspominał o tym że można go zrobić bezkarnie łatwo szybko tanio łatwo nie łatwo, i że może rywalizować z ciężkimi ketonami dawno już nielegalnymi. A według mnie i Londona nawet z nimi wygrywać.
Tak więc zanim ktoś następnym razem pod sumie żółtodziobowi gotowy przepis na tego typu rzeczy a de facto na uzależnienie, niech się mocno zastanowi.

Nie ma tutaj szpanu tylko wyrzuty sumienia co najwyżej. I można by polemizować z teorią o redukcji szkód i tak dalej... Oczywiście lepiej byłoby gdyby osoby nie mająca żadnego doświadczenia z nawet najprostszą syntezę taką jak tutaj nie robiły tego źle bo owszem można spierdolić banalny przepis na kota. Jeżeli ktoś czegoś kurwa w tym nie rozumie to znaczy że w ogóle nie powinien się za to zabierać bo wszystko jest jasne i jedynie czas może być pozycją którą trzeba samemu sobie wyczuć z biegiem doświadczenia. Sorry ESO ale kurczę ile razy można tłumaczyć i ile razy można s********* z tego samego przepisu kota? %-D
Ostatnio zmieniony 29 czerwca 2021 przez Retrowirus, łącznie zmieniany 1 raz.
Wróć do „Metkatynon”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata