26 lat spierdolenia.

Moderator: Zdrowie

• 843 / 79 / 0

Ja polecam ośrodek minimum dwa lata.
  • 10 / / 0

Ośrodek monaru "Czerwony Dworek" powinien Ci pomóc ustabilizujesz się emocjonalnie zaczniesz życie na nowo, tylko jak wiadomo droga ta nie będzie łatwa.

Zbudować lepszy statek do podróży wewnętrznej: Pytania o DMT

Andrew R. Gallimore jest neurobiologiem, chemikiem i farmakologiem zainteresowanym relacją pomiędzy substancjami psychodelicznymi, mózgiem, świadomością i strukturą rzeczywistości. Poniżej prezentujemy jego wywiad dla portalu Reset.me na temat roli DMT w procesie neurogenezy, neuroprotekcji i neuroewolucji.

Największe przejęcie narkotyków syntetycznych w Polsce – CBŚP wyeliminowało blisko tonę

Zlikwidowane 3 laboratoria narkotyków syntetycznych, przejęcie blisko 879 kg mefedronu, zatrzymanie 15 osób, w tym 3 tzw. chemików, to efekt działań lubuskiego CBŚP.

Piu

• 1 / / 0

Rozumiem o czym piszesz, sam przechodziłem przez wiele trudnych chwil szukając sposobu na rozwiązanie swojego problemu - od 14 rż OCD, zaburzenia emocjonalne. Dziś po 17 latach życia z zaburzeniami i stałych prób ich rozwiązania (psychoterapia, farmakoterapia) moim sposobem na życie jest uwaznosc (życie tu i teraz, doświadczanie chwili obecnej - już za wiele lat byłem pogrążony w swoich myślach tracąc wiele przyjemności z codziennej rzeczywistości) i leki, z których schodzić nie zamierzam (escitalopram i pregabalina). Oczywiście miewam nadal różne objawy choroby, ale dużo słabsze , jestem stabilniejszy, mogę być oparciem dla rodziny i normalnie pracować / uczyć się . Głęboko wierzę,że zaburzenia są na podłożu zmian organicznych / genetycznych. Zaburzoną biochemię muszę wyrównywać lekami, ale przecież nie jest to duży problem, psychiatra z NFZ i ceny leków są bardzo przystępne. Trzeba zarządzać swoją choroba. Poddanie się i próba S wyrządza wiele szkód dla bliskich, to nie jest dobre rozwiązanie.
Wróć do „Opisz swój przypadek”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata