Przedawkowanie? Czy zastrucie? Fetka

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 3 / / 0

Tak wiec od około tygodnia wale sobie futro w różnych dawkach , Dbam o jedzenie i sen , jedynie dzis nie spałem cała noc , wcześniej nie odczuwałem żadnych skutkow ubocznych jednak wczoraj zaszalałem i dołożyłem do tego 560 mg DHC co zrobiło fajny i przyjemny stan , taki mały speedball , koszmar zaczął się w nocy pojawiły się mocne stany lekowe, psychozą bym tego nie nazwał nie miałem urojeń ani omamów ale dziwne samopoczucie do tego doszło drżenie rąk temperatura była w normie raz złapał mnie skurcz w nocy I delikatny ból w okolicach żołądka , problemy z oddawaniem moczu A dziś mam ważny dzień i zostawiłem se połowke na rano „na przeżycie” aktualnie juz psychicznie jest coraz lepiej cały czas się nawadniam i przeleżałem cała noc w łóżku pytanie czy jak walne rajke z ranka czy się nic nie stanie a dziś wieczorem planuje pójść o wiele wcześniej spać żeby odespać tą nockę jestem zaopatrzony w klony i xany w razie potrzeby , pytanie czy jak walne małą z ranka czy się nic nie stanie A cholernie boje się czy nie dostanę psychozy przez ta nieprzespana nockę , dodam tylko ze leczę się paro 40mg dziennie i na noc miansec 60mg na noc a już po dzisiejszym dniu koniec fety na najbliższe kilka tygodni oczywiście witaminki tez uzupełnione
  • 1658 / 418 / 0

09 maja 2021Jason193 pisze:
pytanie czy jak walne małą z ranka czy się nic nie stanie
i serio wierzysz, że ktoś przez forum Ci to zapewni? :świnia:

żryj te klony i się ogarnij

Psychodeliki a świadomość

Psychodeliki wywołują radykalnie odmienne doświadczenia i wglądy w porównaniu z naszym codziennym postrzeganiem siebie i rzeczywistości. Sama etymologia nazwy złożona z greckich słów psyche i delos, co tłumaczy się jako manifestujące umysł i co z miejsca przekierowuje nas w stronę tego, co rozumiemy przez świadomość. Powstaje zatem podstawowe pytanie: co rozumiemy przez termin świadomość, szczególnie w kontekście badań nad psychodelikami i z zastosowaniem psychodelików?

Laboratorium metamfetaminy ukryte pod kojcem dla psów

Likwidacja laboratorium metamfetaminy, przejęcie urządzeń i prekursorów służących do jej produkcji oraz zatrzymanie 8 podejrzanych, w tym 2 „chemików”, to efekt ostatnich działań CBŚP i Prokuratury Krajowej. Do laboratorium prowadziło wąskie wejście znajdujące się w kojcu dla psów, tam znajdowała się linia produkcyjna narkotyku oraz system chłodzenia i wentylacji tajnego pomieszczenia.
  • 209 / 37 / 0

Każdy organizm jest inny, a twojego nikt nie zna i nikt Ci nie da gwarancji ze sobie nie zrobisz krzywdy
  • 1623 / 155 / 0

Nie powinieneś dostać psychozy po jednej nieprzespanej nocce, nie przesadzajmy. Jak na moje możesz spokojnie walnąć raje, jak coś się będzie dziać możesz zarzucić xana albo klona i będzie fajnie działać w tle i zbije ewentualny niepokój
09 maja 2021Jason193 pisze:
dziwne samopoczucie do tego doszło drżenie rąk temperatura była w normie raz złapał mnie skurcz w nocy I delikatny ból w okolicach żołądka , problemy z oddawaniem moczu
To akurat normalne, skurcze i dyskomfort w brzuchu zdarzają się po fetku. Problemy z siuraniem zresztą też, a przynajmniej u mnie tak samo ciężko się załatwić. Trzeba dużo wysiłku w to włożyć
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 2419 uczestników Wejdź na czata