14miesięcy bezwzględnego!!!45gram

Dział służący dyskusji nt. spraw, gdzie postawiony został zarzut z art. 62, 62b, lub 64 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Moderator: Prawo

• 1 / / 0

Posiadalem przy sobie 47bodajże gram I za to 14 miesięcy bezwzględnego to jakaś paranoja :liść:
  • 1854 / 418 / 0

Byłeś już wcześniej karany?
Tylko posiadanie czy handel?
Miałeś adwokata?

Strasznie dużo jak za taką ilość. (Zakładam, że mówimy o ziole ? ).

Zbudować lepszy statek do podróży wewnętrznej: Pytania o DMT

Andrew R. Gallimore jest neurobiologiem, chemikiem i farmakologiem zainteresowanym relacją pomiędzy substancjami psychodelicznymi, mózgiem, świadomością i strukturą rzeczywistości. Poniżej prezentujemy jego wywiad dla portalu Reset.me na temat roli DMT w procesie neurogenezy, neuroprotekcji i neuroewolucji.

Członkowie narkogangu z wyrokami. Tym razem to polsko-wietnamska organizacja

Na ponad 43 lata więzienia skazał w sumie Sąd Okręgowy w Gorzowie Wielkopolskim dziesięcioosobowy gang, który kontrolował plantacje marihuany w Bienicach (woj. zachodniopomorskie), Gołdapi (woj. warmińsko-mazurskie) oraz Dąbroszynie (woj. lubuskie). Polsko-wietnamski gang miał wyprodukować tam setki kilogramów „trawki” wartej kilka milionów złotych. Dla Azjaty, który według sądu kierował tym interesem okazało się, że to za mało.
Użytkownik nieaktywny
  • 3 / / 0

Cześć, czy byłby ktoś w stanie rzucić link do wątku lub napisać różne protipy/zasady, aby uniknąć nieprzyjemności związanych z obrotem MJ? Mam na myśli tutaj protipy do supplier oraz customer.
Jeżeli temat się ponawia poraz n-ty to przepraszam, ale spędziłem trochę czasu poszukując podobnego tematu i niestety nigdzie nic bardziej szczegółowego nie znalazłem.
  • 26 / 1 / 0

kolega dostał 2,5 roku za 2gramy zioła także no.
  • 1636 / 292 / 0

To musiał chyba być wcześniej z 10 razy karany i mieć zawiasy @up.
  • 1029 / 114 / 3

To na samoukaraniu?
Wróć do „Zarzuty posiadania”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata