Dragi, których warto spróbować

Reszta nie pasująca do powyższych

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 550 / 64 / 32

Ktoś powie:

- W życiu należy spróbować wszystkiego!

Odpowiem takiemu:

- Gówna wolałbym jednak nie próbować.

Tak samo z używkami. Nie wszystko trzeba sprawdzać organoleptycznie, są też inne metody. Poczytaj o substancjach i stwierdź, które są gównem, którego nie warto próbować.
  • 329 / 48 / 0

w opio i benzo nie warto sie wpierdalac
IMO ogolnie w leki - leki sa do leczenia
szalwia jest smieszna, warto sprobowac

Metadon zamiast heroiny to nie darmowe ćpanie, tylko realna pomoc

"Większość bliskich osób uzależnionych sądzi, że podawanie zamiennika narkotyku to darmowe ćpanie. Od stereotypu odchodzą, dopiero kiedy widzą, że terapia substytucyjna pomaga. Dla uzależnionych to najbardziej efektywna metoda w odchodzeniu od przyjmowania narkotyków."

Możliwa legalizacja psychodelików w Kalifornii?

Projekt ustawy mającej na celu dekryminalizację psychodelików przeszedł we wtorek 06.04 przez senacką komisję w Kalifornii. Dodatkowym założeniem legislacji jest powołanie roboczej grupy, która miałaby badać możliwości dalszych reform w tym kierunku. Osobno zatwierdzono również odrębne przepisy pozwalające na tymczasowe otwarcie miejsc, w których możliwa będzie konsumpcja narkotyków w bezpieczny sposób.
  • 4 / / 0

kwas, ewentualnie jakis inny psychodelik. szybko się polubiliśmy
  • 852 / 430 / 1

Osoby wymieniające benzo, lub opioidy powinny wziąć rozbieg i jebnąć baranka w ścianę. A co to niby ma zmienić w życiu, oprócz tego że zakrzywi postrzeganie rzeczywistości i później ciężko bez nich ogarniać, a z nimi jeszcze gorzej?
Generalnie całą aptekę bym wrzuciła do jednego wora. To, co da ci złudne szczęście, po odstawieniu okaże się największym wrogiem. Faktycznie po chuju warto...

Na jednorazowe wojaże na pewno: DMT, LSD i psylocybina, jak bum cyk cyk.
Grupa narkotyków, których nie da się wrzucać non stop, nie grozi ciągiem, a ewentualnym wyciągnięciem wniosków, tudzież chociaż minimalnym zastanowieniem się nad sobą.

Z doświadczenia wiem, że częste kwaszenie czy grzybienie odbiera magię raz na zawsze.
Na początku fazy miały wymiar głęboko terapeutyczny, później to już for fun.
Warto więc do tego podejść z należytym szacunkiem, a i psychodeliki będą szanować nas, nie ma nic za darmo.
  • 1237 / 146 / 0

alprazolam i klonazepam , marihuane , alkohol , mefedron, MDMA to chyba coś co TRZEBA spróbować i oczywiście mikxy tych substancji
  • 690 / 135 / 0

IMO w benzodiazepinach nie ma czego szukać...chyba że uzależnienia :P Naprawdę, nie warto.
Jak dla mnie jest tylko jedna grupa substancji którą warto spróbować i są to psychodeliki. Ewentualnie można się zastanowić nad niektórymi dysocjantami typu MXE lub ketamina.
  • 1470 / 353 / 0

Brutalny ty se żartujesz z tymi benzosami nie ?? Ja brałem duzo ,w pizdu listy by nie starczyło. Ale uważam że każdy czlowiek powinien spróbować Grzybów ew - LSD - żeby pokazały mu dobitnie jego miejsce we wrzechświecie. Nawet raz jeden w całym życiu. - Cała reszta juz jest opcjonalna lub wręcz bym odradzał.
  • 79 / 11 / 0

• 2305 / 294 / 1

Emka tak,
LSD- nie.za długo siedzi. Może przerosnąć.
Zależy też czy mówimy o osobach które mają coś zacpac pierwszy raz w życiu czy może już jaraja zielsko i chcą poszerzyć swoje portfolio :p
  • 755 / 165 / 0

Myślę że warto sprobować DXM bo w wyższych dawkach w łóżku można przemyśleć dużo spraw i wpaść na rozwiązania jakiegoś problemu którego normalnie nie umiemy rozwiązać. Za ten efekt szerokiego spojrzenia na problem i wymyślenie rozwiązania odpowiada myślenie abstrakcyjne które po deksie jest wybite baaardzo wysoko. Kilka problemów udało mi się rozwiązać właśnie dzięki tej substancji więc polecam spróbować ale na Boga najpierw cały FAQ przeczytać trza albo chociaż w skrócie bo potem ktoś pisze że wziął 600 na pierwszy raz i myślał że umrze. Warto też jak najbardziej spróbować grzybów ale wiadomo.. jeśli ktoś ma jakieś cięższe zaburzenia psychiczne to lepiej nie ale w sumie to się tyczy każdego psychodelika jak i zresztą każdego innego narkotyku
Wróć do „Pozostałe”
Na czacie siedzi 2322 uczestników Wejdź na czata