Czat Matrix – nie mogę się zalogować!

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

Użytkownik nieaktywny
  • 3 / / 0

Nie dziala loginem z hajpa w obydwu przypadkach strona/apka tak samo rejestracja.
  • 44 / 2 / 0

U mnie dokladnie taki sam jest problem z logowaniem

Pomoc dla uzależnionych, bezpieczeństwo dla wszystkich

Ośrodki pomocowe dla osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych zawsze wzbudzają niepokój, ale w mieście trudno znaleźć lokalizację bez jakichkolwiek sąsiadów. Nie o to też chodzi. Miasto ma zarówno pomagać tym w tarapatach, jak i dbać o poczucie bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców. Rozmowa z wiceprezydentką Warszawy Aldoną Machnowską-Górą.
  • 44 / 2 / 0

U mnie jest dokladnie taki sam problem.
  • 1903 / 222 / 0

Mam to samo od dawa. Nie wchodziłen na czat, więc olałem. Pewnie przez zmiane nicku.

Jak próbuję ustawić nowe pw:
"
Error
Failed to send email: Email-based password resets have been disabled on this server (Status 400)".
  • 44 / 2 / 0

@unknown cos mozesz z tym poradzic?
  • 842 / 7 / 115

naprawiamy, sorki
  • 2139 / 560 / 5

@unknown
A ja pytanie z innej beczki - da się jakoś odzyskać/zresetować passphrase na czat? Miałe zapisane na dysku, poszedł format i... :korposzczur:
  • 842 / 7 / 115

Czy już działa? Bo coś sprobowalismy ruszyć w temacie.

Hasło na czat jest identyczne z tym na talk.
  • 44 / 2 / 0

@unknown po takim czasie nadal nie dziala i nie wiem w czym jest problem.
  • 842 / 7 / 115

Ja się zalogowałam właśnie, więc raczej działa.
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 2328 uczestników Wejdź na czata