Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 8 / / 0
Witajcie, dziś się dowiedziałam, że mój były (nie jestem z nim od roku), brał narkotyki jakies 2 lata temu czyli gdy z nim byłam. Że ma schizofrenię paranoidalną to wiem, brał leki gdy go poznałam, potem przestał brać leki, stał się agresywny. Rozstaliśmy się. Obecnie przebywa w szpitalu psychiatrycznym, spotkałam jego mamę i mi wszystko opowiedziała. Ja miałam podejrzenia ale myślałam,że to choroba robi go takiego agresywnego, z omamami...
Wiem jedno, że już nie chcę z nim kontaktu, mam nadzieję, że gdy wyjdzie ze szpitala, to nie będzie się ze mną kontaktował. Czuję się oszukana, bo mimo że nie mieszkaliśmy razem dużo mu pomogłam... Nie wiem tylko co spowodowało u niego tę schizofrenię. Czy jakieś przykre przeżycia czy już wcześniej brał narkotyki. Nigdy aż tak się nie zwierzał.
Uwaga! Użytkownik Molly0090 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1229 / 118 / 8
w ośrodku readaptacyjnym miałem typka z schizofrenią i przestał brać leki przez tydzień. nie jadł, nie pił i nie spał ale też nie ćpał za to jadł sperme, cifa i chyba pił mocz, kału nie jadł, mówił też o krecie, zabrało go pogotowie bez obecności policji, nie był agresywny i wiedział co się stało.

założyłaś ten temat i czego oczekujesz?
Używaj @cbsz jeżeli chcesz bym odpisał

"This body holding me, reminds me of my own mortality
Embrace this moment, remember
We are eternal
All this pain is an illusion"
  • 44 / 9 / 0
08 marca 2021Molly0090 pisze:
Nie wiem tylko co spowodowało u niego tę schizofrenię.
Z tego co wiem to schizofrenia może być dziedziczona, jeśli miał lub ma w rodzinie kogoś chorego na schizofrenię. Ktoś może mieć geny chorej osoby nie wiedząc o tym i być pozornie normalnym, ale niektóre narkotyki potrafia ją wywołać np. amfetamina.
  • 8 / / 0
Schizofrenii dostał przez amfetaminę.
I już wiem że po śmerci babci się załamał to też spowodowało po częsci schizofrenię. Miesiąc temu wyszedł ze szpitala na własne życzenie. Póki co jest dobrze, bierze leki
Uwaga! Użytkownik Molly0090 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.