Mój Detoks -- Walka o trzeźwość

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 126 / 16 / 0

Witam wszystkich :)
Zakładam ten temat bo chce się dowiedzieć jak przeprowadzić detox "domowy" bo na szpitalnym nie dawałem rady..
Chodzi mi o to jakie leki moge brac aby nie cpac.
Jestem uzależniony od
Bupronorfiny w dawce ok. 6 mg/
Relanium w dawce 20 mg.

Odstawilem Relanium na dawke 10 mg dzisiaj i czuje sie ok.
Bunandol zredykowalem do 4 mg.

Proszę o komentarze i porady dotyaczace tego co moge stosowac aby moj detox byl w miare bezpolesny i przede wszystkim udany
Mam dostęp do praktycznie wszystkich leków więc mam to trochę ułatwione.

Na ten moment stosuje Pregabine

Ps/ Bede tu takze pisal o postepach w detoksie
  • 395 / 39 / 0

Wiesz co to silna wola?Albo jesteś słaby,albo będziesz twardym skurwielem.Wybieraj!!!Ból i żyletka pod język,bo endorfiny...

Czy LSD i inne psychodeliki mogą pomóc chorym i cierpiącym?

Psychodeliki same w sobie świata raczej nie uratują, ale wiele wskazuje, że w odpowiednich warunkach mogą przyczynić się do ratowania indywidualnego świata wielu cierpiących osób – mówi w rozmowie z Onetem Maciej Lorenc, socjolog zajmujący się tematyką środków psychodelicznych, autor książki "Czy psychodeliki uratują świat?".

List warty 3 tys. zł. KAS szuka nadawcy i odbiorcy

Funkcjonariusze KAS podczas przeszukiwania białostockiego oddziału jednej z firm kurierskich trafili na kopertę adresowaną do odbiorcy z woj. podlaskiego. W środku znajdowała się marihuana warta ponad 3 tys. zł
  • 244 / 53 / 0

Nie ma czegoś takiego jak "silna wola" w nałogu... jest praca... codzienna praca nad sobą i to praca na wielu frontach, bo na jednym związanym z nałogiem a na drugim tym co ten nałóg spowodował... nie ma najmniejszego sensu pracy nad tylko jednym...
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 2257 uczestników Wejdź na czata