GUZY, pomocy

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 0 / / 0

Mi już drogi raz się pojawiły i jest ich więcej oraz są większe a niektóre przy dotykaniu bolą
  • 0 / / 0

Mi się drugi raz pojawiły i jest ich więcej, są większe i niektóre bolą

Pax narca: Meksyk o krok od legalizacji marihuany. Jak sytuacja wygląda w Europie?

Meksyk już niedługo może stać się trzecim krajem na świecie, w którym rekreacyjny użytek marihuany będzie legalny. Grupę tę uzupełniają kolejne amerykańskie stany, chociaż prawo federalne USA nadal tego zabrania. Europa skupia się na dekryminalizacji, czyli zmniejszaniu wymiaru kary za posiadanie substancji uznawanej za nielegalną. W Polsce nad pakietem ustaw w tej sprawie pracuje grupa parlamentarna.

"Król dopalaczy" miał planować zamach na Zbigniewa Ziobrę. Proces ruszy od nowa

Proces Jana S. oskarżonego m.in. o podżeganie do zabójstwa ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry, prokuratora i policjantów, którzy rozbili grupę handlującą dopalaczami, będzie toczył się od początku. Powodem jest zmiana sędziego.

TMq

• 606 / 110 / 0

Miałem coś podobnego, później one zamieniały sięw ropnie. Wraz z odstawieniem towaru znikły. Nie wiem czy to zatrucie jakimś rozpuchem, uczulenie czy co. Możesz sobie posprawdzać, z ktrego źródła towar Ci szkodzi, tylko bądź świadoma że może okazać się że z każdego. Jasne możesz próbować jakieś dodatkowe środki, myślę że w końcu Ci się uda to znaleźć. Wybierz co dla Ciebie lepsze pozbyć się przyczyny lub dołożyć leczenie objawowe mając nadzieje że problem zniknie.
24 lutego 20217key pisze:
Najpier dowiedz się co to za "amfetamina" bo guzy mogą być powiększonymi węzłami chłonnymi.
Znajomy "badał" najlepsze ścierwo w mieście i z 5 gram zostało 1,5... co też nie świadczy o tym, że ta reszta to było czyste gówno.
Toż to jest petarda panie, bardzo prawdopodobne że bez żadnej dosypy jedynie wypełniacz z laboratorium.
  • 17 / 4 / 0

A może namierz te trzy źródła, weź zaopatrz się w temat od nich i metodą eliminacji sprawdzaj, po którym ci wywala te guzy. jak po żadnym pojedynczo, ani w parach, to wtedy wszystko na raz. a kiedy wywalą guzy, to idź do lekarza. lekarz to lekarz, zbada, zleci badania i powie co i jak :korposzczur:

Wstawisz zdjęcie jak to wygląda?
Ostatnio zmieniony 25 lutego 2021 przez joachimm, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 0 / / 0

25 lutego 2021joachimm pisze:
A może namierz te trzy źródła, weź zaopatrz się w temat od nich i metodą eliminacji sprawdzaj, po którym ci wywala te guzy. jak po żadnym pojedynczo, ani w parach, to wtedy wszystko na raz. a kiedy wywalą guzy, to idź do lekarza. lekarz to lekarz, zbada, zleci badania i powie co i jak :korposzczur:

Wstawisz zdjęcie jak to wygląda?
Ciężko będzie zrobić zdjęcie
  • 2010 / 555 / 0

@piskoraaa, dlaczego? Wystarczy low-quality zdj. z telefonu, możesz wstawić na czasowy hosting jeśli się obawiasz, możesz usunąć exify. A naprawdę byłoby to pomocne przy dawaniu jakichś rad.
  • 212 / 17 / 0

Organizm pozbywa się toksyn, przeważeni są to właśnie takie twarde grutki, polecam zrobić dłużą przerwę. Jak grutki są twarde i bolą są to wtedy metale ciężkie. Na czole też się pojawają?
  • 0 / / 0

A w którym miejscu/miejscach szyi znajdują się te guzy? Z przodu, z boku? O ile jeszcze są. :)
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 2258 uczestników Wejdź na czata