Czyszczenie THC

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 2 / / 0

Cześć! Jestem niedawno zarejestrowanym użytkownikiem jednak przeglądam to forum już jakiś czas. Do dnia dzisiejszego nie musiałem się rejestrować, dziś niestety dopadła mnie trwoga- muszę Wam zadać pytanie.

Jestem w miarę regularnym użytkownikiem mj. Wychodzi mi średnio ok.5g na 1-2 lub 2-3 miesiące (przez ok. 6 lat, nie wiem czy to dużo czy mało). Do tej pory był luz, jednak postawiono mnie przed perspektywą wykonania mi testów laboratoryjnych krwi oraz moczu (pełna morfologia+ podstawowy mocz). Badana jest również obecność środków psychoaktywnych, w związku z tym moje pytanie- jak długo musiałbym odczekać (np. na L4) by spokojnie podejść do testów? Zacząłem biegać, jeść mniej tłustych rzeczy, basen, sauna. Ponadto zamówiłem sobie "THC Cleaner Detox Permanent 14 dni" ze strony pewnego "banku" w którym zapewniano mnie że po zakończeniu kuracji NIE MA MOŻLIWOŚCI by laboratoryjny test krwi bądź moczu coś wykazał. Ktoś stosował? Cleaner daje radę?
W postach na HyperReal znalazłem parę wątków dot. utrzymywania się mj w organizmie jednak nie znalazłem "konkretnej" odpowiedzi. Liczę na szybki odzew forumowiczów ;)
  • 65 / 10 / 0

@Radamenes 5g na 1-3 miechy to nieduzo. bardziej istotna jest regularnosc, ktora wystepuje.
jestes pewny, ze w tych badaniach beda oznaczane narkotyki? standardowe badanie tego nie uwzglednia.
na tym swiecie nie ma nic pewnego ;)
metabolity 1-3 tygodnie, kwestia osobnicza

dzis jesli praca tego nie wyklucza zawsze mozna zwalic na terapie MM xD

Rekordowy przemyt heroiny na Ukrainie. Narkotyki miały jechać na zachód

Ukraińskie służby śledcze poinformowały o wykryciu największej w historii kraju próby przemytu heroiny. Podczas przeszukania magazynów we Lwowie przejęto ponad tonę narkotyków.
  • 2 / / 0

Niestety mam pewność że badania będą przeprowadzone ;/ Jak zwróciłeś uwagę na regularność- jej niestety najbardziej się obawiam. Poczytałem trochę o tym temacie i dowiedziałem się że THC odkłada się w tłuszczu, później z niego dłuuuugo wychodzi ;/
  • 584 / 92 / 0

Z tłuszczu może i po kilku miesiącach wychodzić jak np zaczniesz się odchudzać.
  • 1188 / 283 / 0

No włosy i tłuszcz - ta siedzi najdłużej.
  • 65 / 10 / 0

ale z powyzszych badan nie bedzie. z racji braku lepszego terminu, 'wtorne' przenikniecie z tkanek do krwii bym olal - mysle, ze bedzie to stezenie na granicy bledu. skupilbym sie na nie paleniu 1-3tyg do testu i taka inspiracja po slowach @Carlosa odpusc treningi, saune i inne tematy, ktore moga Ci ruszyc tluszczyk, niech sobie tam siedzi, tak dla pewnosci :P
  • 2 / / 0

Wielkie dzięki za odzew ;) Niestety trenować muszę, tego nie mogę odpuścić gdyż poniekąd jest to związane z moim zajęciem zawodowym. Jeśli udałoby mi się "przesunąć" testy o ok. miesiąc, może dwa zmieniłoby to coś? Czy jest możliwość wyczyszczenia się tak by testy laboratoryjne dosłownie niczego nie wykazały, czy jednak jakieś minimalne ślady tak czy siak będą? Co sądzicie o oczyszczaczach typu "Power Flush" bądź ""THC Cleaner Detox Permanent"? Robią robotę? ;)
  • 2 / / 0

Ktoś, coś? ;)
  • 65 / 10 / 0

23 lutego 2021Radamenes pisze:
Wielkie dzięki za odzew ;) Niestety trenować muszę, tego nie mogę odpuścić gdyż poniekąd jest to związane z moim zajęciem zawodowym. Jeśli udałoby mi się "przesunąć" testy o ok. miesiąc, może dwa zmieniłoby to coś? Czy jest możliwość wyczyszczenia się tak by testy laboratoryjne dosłownie niczego nie wykazały, czy jednak jakieś minimalne ślady tak czy siak będą? Co sądzicie o oczyszczaczach typu "Power Flush" bądź ""THC Cleaner Detox Permanent"? Robią robotę? ;)
jesli musisz to chociaz pare dni przed zrob sobie relaksik - dla pewnosci. chyba bez sensu przesuwac, jesli zrobisz sobie przerwe 3tyg to duzo wiecej nie osiagniesz po takim okresie. najwazniejsze zeby oczyscic krew z wolnego THC i metabolitow. po 3 tyg nie powinno nic wyjsc, a minimalne slady beda zapewne traktowane jako blad. o oczyszczaczach sie nie wypowiem - nigdy nie byly w kregu mojego zainteresowania. wydaja sie byc zbedne. zawsze mozesz powiedziec, ze sladowe ilosci THC moga pochodzic z olejku cbd, ktorym sie suplementujesz :korposzczur:
  • 2 / / 0

@4002 Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Nie będę ukrywał- testy będą laboratoryjne przeprowadzane przez Wojskowy Szpital. Czyli przejebane. Czy orientujecie się może jak bardzo "czułe" są takie testy? Czy po okresie np. 2-3 miesięcy "czyszczenia się" zostanie JAKIKOLWIEK ślad we krwi bądź moczu który test laboratoryjny będzie w stanie wykazać? Dla swojego bezpieczeństwa powinienem być w 100% czysty, czy jest to możliwe do osiągnięcia?
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 2081 uczestników Wejdź na czata