Ketamina jako antydepresant - próby, wrażenia, dyskusja

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 3087 / 118 / 0

Cześć,

Próbował ktoś z Was replikować używane w badaniach dawki i harmonogramy branej terapeutycznie ketaminy?
  • 3288 / 926 / 0

Wszystko rozbija sie o czystość naszej substancji i chemiczną strukturę.
28mg to dawka Spravato podawana jednokrotnie za 1000-3000zł. Robiłam podobny treshold, wiadomo, to jest ta dawka jeszcze przed zataczaniem i wrażeniem, że jest się pijanym. Nic specjalnego IMO i bardzo krótko podnosi nastrój, a przemyślenia mam dopiero w k-hole.

"Większość Polaków chce legalizacji marihuany"

- Nieraz w Sejmie i poza nim zdarzało mi się zapalić z politykami dżointa i to nie ja częstowałem. Walczymy o legalność konopi i wygramy. Onet rozmawia z Andrzejem Dołeckim - działaczem społecznym, prezesem społecznej inicjatywy Wolne Konopie walczącej o legalizację marihuany w Polsce.

Zależności struktura-aktywność w wypadku analogów psylocybiny

Zależności struktura-aktywność (Structure-Activity Relationship, SAR) są istotne w badaniach medycznych i farmaceutycznych, ponieważ pokazują, jak struktura chemiczna związku wiąże się z jego aktywnością biologiczną. Patrząc na to z szerszej perspektywy, zależności te podkreślają znaczenie badania i zrozumienia chemicznej zmienności wszystkich naturalnie występujących związków psychedelicznych w organizmie.
  • 1824 / 490 / 0

Podniesienie nastroju na 6h, co za fantastyczna opcja!

Jak dla mnie użyteczniejsza kurkuma z pieprzem...

@misspill
Proszę modehatohko o dodanie stosownej ankiety:

Czy ketamina pomogła w Twoich zaburzeniach?
np.
Zecydowanie tak
Raczej tak
Nie pomogła ani nie zaszkodziła, ale było fajnie
Raczej zaszkodziła
Wpadłem w k-hole i już chyba nie wyjdę, astralna kaplica
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 2084 uczestników Wejdź na czata