Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 9 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0
Hej, od 16 roku zycia choruję na łuszczycę i wlasnie sie zastanawiam czy jest tu ktoś kto rownież się z nią zmaga i zauważył pogorszenie stanu skóry po zażywaniu substancji psychoaktywnych? :trucizna: Jedyne co moge powiedziec to że po paleniu mj moje stany zapalne zmiejszaja sie na jakis czas :D Niby nic szczegolnego ale zawsze cos
  • 85 / 3 / 0
Wiadomo, po ziole będzie lepiej, jednak po alku, fecie ( wszystkim co jest chemiczne, u zdrowego człowieka wywołuje wysypki i krosty). Co to za pytanie. %-D
  • 1 / / 0
Przy mefie i mefopodobnych nie zauważam pogorszenia się stanu skóry, ale warunkiem jest porządne nawadnianie się. Ani emka sni mety wpływu nie msjsZa to zmiany w oczach powoduje alko, szczególnie, jak się powtórzy je jeszcze następnego dni. Dlatego niemal go nie piję.
  • 101 / 3 / 0
Ja mam łuszczyce od jakichś 7 lat i nigdy nie zauważyłem ani poprawy ani pogorszenia stanu łuszczycy po jakimkolwiek dragu a bralem ich dziesiatki
Ćpun wierzy w to, co mówi, tylko za minutę myśli już całkiem coś innego, bo osaczyło go pragnienie narkotyku, które wszystko niweczy. :strzykawka: :* :ziew:
  • 44 / 3 / 0
ja choruję ponad 10 lat nigdy nie zauważyłam jakiegokolwiek wpływu ćpania na przebieg łuszczycy
  • 425 / 47 / 0
Szczerze mowiac odkad zachorowalem na luszczyce troche sie zalamalem przez swoja niska samoocene przerobilem od konopii do opioidow i nie zauwazylem zmian
Jestem dość trudny.
  • 3 / / 0
Siemka, moja łuszczyca kilka razy się zaostrzyła ale nie miało to związku z żadnymi substancjami, bardziej ze stresem.
  • 25 / 2 / 0
Zgadzam się, u mnie zaostrzenie i nowe ogniska pojawiły pod wpływem bardzo silnego stresu, 1 raz byłem pod wpływem alkoholu, natomiast 2 raz ciag alko+feta+wszystko co wpadnie w ręce. Po operacji dostawałem bardzo dużo leków przeciwbólowych NLPZ, ketonale tramal. Przez ten czas zapomniałem, że mam łuszczycę, skóra sama wróciła do normalnego stanu, niestety jakieś 2 tygodnie po odstawieniu leków, problem powrócił.
  • 4 / / 0
Również choruję na łuszczycę, najgorsze są opioidy w przypadku łuszczycy. Histamina wywala tak mocno że czasem mam rany do krwi.

Teraz wydałem prawie 300 zł na leki na łuszczycę i staram się ograniczyć opio.

W pozostałych substancjach niedobrze jest brać stimów lub euforyków bo np. odwadniają organizm przez co łuszczyca się rozkręca...

A jeśli chodzi o benzo to spokojnie nie ma w 99% żadnej interakcji. Oczywiście w moim organizmie.
Uwaga! Użytkownik polymerase1 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 9 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.