Mąż narkoman. Chce przestac

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 1056 / 385 / 0

13 czerwca 2021GrobeNoody pisze:
Cóż, na początku było mi jej żal, teraz widzę że są siebie warci.
Zazwyczaj tacy się dobierają w pary.
  • 1539 / 1765 / 0

Ale telenowela. Jak się poznali 4 lata temu, a już mają ślub i 3letnie dziecko to to nie nie miało prawa się udać- z ćpaniem czy bez. Teraz doczytałam, jeszcze jedno dziecko dorobili... Życie mnie nauczyło, żeby nic takim ludziom nie doradzać. Porąbana sytuacja na własne życzenie, szkoda dzieci i szkoda co z nich wyrośnie. Taki 3latek rozumienie więcej niż się takim rodzicom wydaje. Drugie też lada chwila zacznie rozumieć, że coś tu nie tak.

Psychodeliki a świadomość

Psychodeliki wywołują radykalnie odmienne doświadczenia i wglądy w porównaniu z naszym codziennym postrzeganiem siebie i rzeczywistości. Sama etymologia nazwy złożona z greckich słów psyche i delos, co tłumaczy się jako manifestujące umysł i co z miejsca przekierowuje nas w stronę tego, co rozumiemy przez świadomość. Powstaje zatem podstawowe pytanie: co rozumiemy przez termin świadomość, szczególnie w kontekście badań nad psychodelikami i z zastosowaniem psychodelików?

Legalizacja marihuany oznacza wzrost liczby wypadków na drogach. Tak, ale nie

W pięciu stanach USA, w których miała miejsce legalizacja użycia marihuany, wzrosła liczba wypadków samochodowych, w tym tych z ofiarami śmiertelnymi.
  • 1760 / 418 / 0

13 czerwca 2021pawoleh666 pisze:
Rok temu była prawie identyczna akcja na forum.

Może to Ci sami ??? Koło zatoczyło krąg ?XD Czy myslisz że inna patola ?:D Teraz wielu młodych ludzi którzy kiedyś robili by wszystko żeby do ciąży między nimi nie doszło ( od tablet po topienie dzieci w beczkach ) ponieważ są no nie wiem np Patologicznymi ćpunami , bądź jeden z nich jest a drugie jest na tyle głupie że to akcjeptuje. Patrzcie słynny medialny związek Kononowicza i Majora major jest przećpany i znim się nie dogadasz ale głupszy i cięższy do dogadania się jest Konon który dragów od malenkości nie tyka.. Dążę do tego iż kiedyś tacy ludzie wiezieli że dziecko w "wykonaniu ich duetu to będzie porażka" lecz od 2015 u takich ludzi się przestawiło myślenie o 180 stopni - Naróbmy wlasnie tych bachorów jak najwięcej bo przeciez od sztuki jest płacone 5 stów. Taki gówniak zużyje może ze 100 wszystkie te kołyski i inne gówna weźmie się stare z mopsu i już są 4 stówki od jednego. Niech zrobi takich 5 to już będzie ponad 2 koła. A wszytkie będa już na dzień dobry rodzić się głupie albo z wadami gen. przez ćpanie bądź stan umysłowy swoich rodziców. I teraz niektórzy umieją utrzymać swoje fabryki dzieci w ryzach i dzięki Pisowi żyję się im jak w menelsim raju. Ale niektózy nie potrafią. Tak się zaczynają żreć że zaczynają miec wysrane na te 500+ byle juz nie byc ze sobą no i wtedy tracą na tym do porobione do tej pory dzieci..... Wszystko to nie zasługa tych patusów w końcu są Polakami i żyją jak im państwo Polskie przykażę tylko Polskiego rządu.
  • 1056 / 385 / 0

14 czerwca 2021Ankaaa pisze:
Ale telenowela. Jak się poznali 4 lata temu, a już mają ślub i 3letnie dziecko.
No co chcesz ? to super romantyczne, to się zowie wielka miłość %-D A tak poważnie, to tak jak piszecie, szkoda tych dzieci.
  • 483 / 106 / 0

|Dzieci będą conajmniej trawkę palić :liść: :niewiem: :niewiem:
  • 1637 / 292 / 0

Ja myślę, że przynajmniej jedno z tych dzieci to za kilkanaście lat będzie pytalo na hajpie jak podać browna ifau
  • 0 / 8 / 0

Jaki noz, co to za wymysly
Szkoda, ze nie mogę tu dodać screenów co ten czub odwala
  • 0 / 8 / 0

Dzieci nigdy nie szarpnelam, masakra.
  • 306 / 60 / 0

14 czerwca 2021Wspoluzalezniona22 pisze:
Jaki noz, co to za wymysly
Szkoda, ze nie mogę tu dodać screenów co ten czub odwala
mozesz jesli chcesz. wpisz w duckduckgo "hosting zdjęć" i wejdz w pierwsza lepsza strone. mozesz tam wstawic zdjecia i tutaj dac do nich linka.
  • 1637 / 292 / 0

Wrzuć na imgur.com i zobaczymy
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata