Czyszczenie KSIP

Dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków. Legalizacja, kary, pytania do adwokata.

Moderator: Prawo

• 1011 / 109 / 3

Witam,

W związku z tym że jak się okazało zatarcie wpisów w KRK nie umożliwia mi realizacji założonych celów przystąpiłem do walki o usunięcie wpisów o mnie w KSIP.

Napisałem do KGP o usunięcie wpisów ze względu na: obecną nienaganną opinię w miejscu zamieszkania i o przetwarzanie danych osobowych bez podstawy prawnej (policja uważa że podstawą prawną są przepisy w specjalnych przepisach dotyczących nich natomiast jak najbardziej obowiązują w tym miejscu przepisy o ochronie danych osobowych).

Będę informował co i jak.
  • 604 / 97 / 0

Napisz coś więcej bo to ciekawe, jak długo byłeś KRK co jest z KSIP...

Meksyk coraz bliżej legalizacji marihuany

Projekt ustawy regulującej produkcję i posiadanie marihuany, a także obrót nią, przegłosowali deputowani z niższej izby meksykańskiego parlamentu. Jeśli poprą go jeszcze senatorowie i prezydent, to Meksyk stanie się trzecim krajem z tak postępowymi regulacjami dotyczącymi marihuany.

Poseł PiS będzie walczył z automatami z CBD, bo „oswajają społeczeństwo z marihuaną”

Pisaliśmy już m.in. o tym, że olejki CBD pomagają nawet zwierzętom, a nam mogą okazać się pomocne w walce z koronawirusem. W wielu miastach możemy spotkać automaty, w których dostępne są konopie siewne. Poseł PiS Artur Szałabawka chce zmniejszyć dostępność maszyn.

ZX

• 1142 / 367 / 0

nic nie napisales konkretnego, a dalszy ciag pewnie bedzie za kilka miesiecy albo 5 czy 10 lat. Do tego czasu znowu cie zlapia z lufa ziola :)
  • 1011 / 109 / 3

W KRK zatarli mi wyroki skazujące w zeszłym roku (jest temat o tym).
W KSIP jest w tej chwili np. że 8 lat temu było przeciwko mnie postępowanie przygotowawcze. Nie wiem co jest więcej w KSIP bo nie wystąpiłem o dostęp do tych danych tylko o ich usunięcie. Ostatni kontakt z policją miałem w 2016 (zawiezienie na Izbę Wytrzeźwień) od tamtej pory nie.

Nie nie złapią mnie z żadną lufą bo tego nie robię a nawet jakbym robił to bym się nie przyznał.
  • 342 / 42 / 0

Tylko wiesz. Gdyby była jakaś sprawa to prokurator i tak wyciągnie te dane na temat Ciebie. Mimo, że będziesz miał czystą kartotekę to oni mają swój własny system w którym takie informacje są zapisane, aby im się lepiej pracowało.

Ostatnio na sprawie kolegi wyciągnięto sprawę z przed 12 lat, której już nigdzie nie ma wzmianki. Prokuratura jednak miała informację. Także wyczyszczenie przyda się jeżeli starasz się o pracę, ale raczej poza stanowiskiem w państwowym przedsiębiorstwie.
  • 1011 / 109 / 3

Komendant odmówił nie odniósł się do żadnych argumentów faktyczny kilka stron pierdolenia na zasadzie co to jest ksip itp. itd. będę składał skargę.
  • 6777 / 1216 / 2

03 lutego 2021Carlosa pisze:
co jest z KSIP...
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Krajowy ... ny_Policji
  • 2280 / 284 / 1

Mimo czystego konta tracisz status nieposzlakowanej opinii.
  • 437 / 58 / 0

Nie wiedziałem, że zatarcie skazania to w tym kraju fikcja prawna :halu:
  • 1011 / 109 / 3

Z założenia zatarcie skazania to fikcja prawna bo uznaje że nie byłeś karany chociaż faktycznie byłeś chodzi o to że to nie tylko fikcja prawna ale i fikcja faktyczna.
Wróć do „Prawo”
Na czacie siedzi 2256 uczestników Wejdź na czata