Heroina na mnie nie działa.

Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 117 / 16 / 0

Opisze mój przypadek
A więc jakieś 8 lat temu użytkownik z tego forum wysłał mi jak to mówił bardzo dobrej jakości here. Dodam ,że to na bank nie mogła być wyjebka bo pieniądze przelewałem mu dopiero po otrzymaniu przesyłki , kilka dni po.

Może nie jestem mistrzem I.V ale zastrzyk zrobić umiem chociaż tak narkotyków zazwyczaj nie przyjmuje.

Dostałem 1 g. więc chciałem puknąć sobie 100 mg. trafiłem w żyłę i puknołem. Zrobiłem się tak śpiący ,że położyłem się na łóżku ale oprócz tego żadnych efektów narkotycznych. Potem ją paliłem normalnie się rozpuszczała ale też kurwa nic.

Kolejna sytuacja z kolegą z detoksu...

On noduje ja wypaliłem tyle samo i tylko byłem śpiący.......

Następnie resztę zabrałem i zrobiłem zastrzyk domięśniowy z 200 mg. i co poczułem ? Gówno znowu senność..
Dodam ,że kodeina działała niestety na mnie normalnie przez to teraz jestem na buprze ale wtedy byłem zupełnie czysty
O co chodzi ?
  • 1631 / 49 / 0

Przeczytaj moje ostatnie parę postów w wątku ogólnym o heroinie, na mnie też średnio działa... Spróbuj jeszcze parę razy może Wkoncu za którymś zadziała, nawet jak koda na ciebie działała od razu... Opiaty są mistyczne po prostu

Konopie medyczne w postaci doustnej? W polskich aptekach ich wykonanie jest niemożliwe…

Polskie apteki obecnie wydają konopie medyczne wyłącznie w postaci suszu, który pacjenci „zażywają” w formie waporyzacji lub palenia. Ich przetwarzanie w aptekach, w sposób umożliwiający przyjęcie doustne, jest z wielu powodów niemożliwe lub nieopłacalne. Problemy aptek w tym zakresie opisuje Konsultant Krajowy w dziedzinie farmacji aptecznej, dr n. farm. Bożena Grimling.

W bagażu 12-latka znaleziono sto kilogramów narkotyków. Wracał z rodziną z Jamajki

Kanadyjscy strażnicy graniczni zatrzymali małżeństwo, które próbowało przemycić do kraju znaczne ilości narkotyków. Towar został ukryty w bagażu ich dziecka, z którym wracali z wakacji.
Użytkownik nieaktywny
  • 400 / 25 / 0

Opioidy wcale nie są mistycze (za wyjątkiem kodeiny) po prostu albo autor posta ma tolerancje w kosmosie (w co wątpie skoro kodeina na niego działa) albo dostaje miernej jakości hel.
Innych opcji nie widzę...
  • 348 / 77 / 0

To pewnie karma w sensie deficyt karmiczny, np za to że miałeś mi kiedyś wysłać bupre a poleciałeś w chuja, jak znam życie to pewnie robiłeś dużo złego i wszystko ratami wraca do Ciebie
Wróć do „Morfina i heroina”
Na czacie siedzi 2095 uczestników Wejdź na czata