Rap a patologiczni ludzie

Now playing, koncerty, festiwale i wszelkie inne tematy związane z odurzaniem się dźwiękami

Moderator: Knajpa

• 6 / 1 / 0

No cieżko nie utozsamiać sie z takim rogalem ddl, a jarać się i słuchać jego tworczości rap rapowi nie równy 😉
Użytkownik nieaktywny
  • 400 / 25 / 0

Co nie zmienia faktu ze sporo patologii slucha rapu

"Większość Polaków chce legalizacji marihuany"

- Nieraz w Sejmie i poza nim zdarzało mi się zapalić z politykami dżointa i to nie ja częstowałem. Walczymy o legalność konopi i wygramy. Onet rozmawia z Andrzejem Dołeckim - działaczem społecznym, prezesem społecznej inicjatywy Wolne Konopie walczącej o legalizację marihuany w Polsce.

Firma z Łodzi chce uruchomić produkcję medycznej marihuany

Polski eksporter medycznej marihuany rozpoczął proces uruchamiania w Łodzi własnego zakładu wytwarzającego surowiec farmaceutyczny na bazie konopi innych niż włókniste. Linia produkcyjna ma być instalowana w marcu.
  • 49 / 3 / 0

To ze patologia słucha rapu to stary stereotyp. Obecnie rap jest najpopularniejszym gatunkiem muzyki i już dawno wyparte zostało przekonanie ze jest dla patologii. Wystarczy spojrzec co jest na czasie np na YouTube, większość to jest właśnie rap. Oczywiście tez dzisiaj rap ma dużo łagodniejsza formę oraz zmieniły się jego założenia oraz grupa do których ma on trafiać. Kiedyś rap był robiony z czystej zajawki, przez ludzi, którzy często wywodzili się właśnie z patologii, nawijali o swoim ciężkim życiu przez co osoby z patologii się z tym identyfikowały. Dzisiaj rap to jest jedynie maszynka do robienia pieniędzy, która ma trafiać do jak największej liczby odbiorców i przynosić zyski.
Wróć do „Muzyka”
Na czacie siedzi 2106 uczestników Wejdź na czata