BEZPIECZNY TELEFON 2021?

Dział poświęcony zapytaniom użytkowników wobec ich spraw bieżących.

Moderator: Prawo

• 853 / 84 / 0

Ale po co psy mialyby3 latać, ganiać czy biegać za Wami? Mają wystarczająco spraw na głowie i prawda z tym szczylem z połówką co gania i śpiewa.
  • 2 / / 0

20 czerwca 2021SzukamPracy pisze:
@Gullag122
1. Nie korzystać z jakiś closed source secure %-D %-D apek jak wickr a nawet signala (bo potrzebny jest nr tel) tylko z kryptografii asymetrycznej.
Nigdy nie zamawiałem przez telefon i aż czuję się głupio, że nie pomyślałem o gpg xD. Szczególnie że korzystanie z tego na komputerze mnie denerwuje, a co dopiero na telefonie.
2. Przeglądarka nie ma tutaj wiele do gadania ale faktycznie firefox jest lepszy po pewnych modyfikacjach w kodzie.
Raczej przeciętnemu użytkownikowi tego forum nie będzie się chciało kompilować firefoxa, a co dopiero modyfikować go. Pewnie są jakieś dobre open-sourced anonymous browsers na xda, ale ja aż tak się tym nie interesowałem.
4. W zależności od szyfrowania, podatności no i wagi sprawy mogą próbować to łamać.
Prawda, ale tu mówimy o kupowaniu w nie hurtowej ilości. Takiej osobie raczej nie będą się bawić nawet przy złamywaniu podstawowych zabezpieczeń.
5. VPN, proxy to mogą logować, przechytywać ruch no ogólnie single point of failure.
Prawda, ale ma to tez trzy pozytywy:
1.Kupujesz sobie czas
2.Każda zmiana IP = zmiana fingerprinta
3.Lepiej tak niż ze swojego własnego IP

Metody które podałem są podstawowe, ale dla przeciętnej kupującej osoby starczą. A ktoś bardziej obeznany w temacie nie szukałby rad na hyperrealu, oraz tym bardziej nie robiłby takich rzeczy na telefonie, tylko na komputerze.

Legalizacja – podstawowe założenia przepisów regulujących dostęp do marihuany dla dorosłych

...według Wolnych Konopi. Co sądzicie? Zachęcamy do uważnego przeczytania i rozważenia!

We Francji aż huczy. Kokaina podpisana inicjałami Cristiano Ronaldo

Francuska straż graniczna przechwyciła dużą partię kokainy, którą próbowano przewieźć z Francji do Wielkiej Brytanii. Najbardziej zaskakujące było jednak to, że paczki były podpisane CR7 - inicjałami słynnego piłkarza Cristiano Ronaldo. Nielegalny towar kosztował 3,2 mln funtów (ok. 17 mln złotych).
Wróć do „Porady prawne”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata