Detoks od alkoholu

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 49 / 3 / 0

to co mam im powiedzieć? niech się nie martwią spokojnie będę sobie pił u siebie u co jakiś czas lądował w psychuszce po próbie?
  • 165 / 29 / 0

Że jak chcą ci "pomóc" to niech idą na terapię.
Jak cię zostawią i nie będą się martwić to twój spokój się skończy.

Stanowisko Wolnych Konopi w sprawie projektu Parlamentarnego Zespołu ds Legalizacji

...czyli głos w konsultacjach projektu Parlamentarnego Zespołu ds Legalizacji dotyczącego konopi indyjskich.

Oregon jak Portugalia. Pierwszy stan w USA, gdzie legalnie można posiadać narkotyki

Obywatele stanu Oregon przy okazji listopadowych wyborów prezydenckich zdecydowali, że chcą dekryminalizacji małych ilości narkotyków. Od 1 lutego nowe przepisy weszły w życie.
  • 49 / 3 / 0

Pierwsze dobre wieści, zwiększyłem pregabalinę do dawki 225mg i zeszło ciśnienie na alko, wzrosła motywacją, chęć do działania i humor lepszy a wewnątrz spokój...
  • 165 / 29 / 0

No to lux... a teraz powoli zacznij się przyzwyczajać do faktu, że już nigdy więcej nie będziesz mógł się napić.
Zeszyty z terapii i czytasz.
  • 49 / 3 / 0

O tak, zeszyty z terapii to dobry pomysł, i dzienniczek uczuć, żeby przypomnieć sobie jak to było...
  • 49 / 3 / 0

Jeszcze naltex przetestuje czy też działa, bo prega jednak uzależnia
Użytkownik nieaktywny
  • 400 / 25 / 0

Balkofen sprobuj
  • 165 / 29 / 0

Zacznij coś robić myśleć inaczej... rozmawiałeś z rodzicami o ich terapi, bo wydaje mi się iż to oni mogą mieć duży wpływ na to dlaczego to wszystko (twoje picie) się zaczęło.
Ty sam też poszukaj odpowiedzi na pytanie: "Do czego mi był potrzebny alkohol.. co nim maskowałem lub w czym kiedyś mi pomagał"... znajdź przyczynę a potem to zmień.
Naltrekson powinien być dobry... najpierw odstaw benzo i powoli schodź z Pregaby... z Baclo nie pomogę, bo nie jadłem nigdy.
  • 49 / 3 / 0

baklofen, mój psychiatra nie jest za nim. Prega mi pomaga
  • 49 / 3 / 0

Benzo nie biorą już bo byłem kiedyś o krok od wjebania
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 2084 uczestników Wejdź na czata