Detoks od alkoholu

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Użytkownik nieaktywny
  • 400 / 25 / 0

Wiem o tym ale chodzilo mi o konkretne badania nt.
  • 49 / 3 / 0

No i wszystko chu... Byłem u rodziców, 2 dni, przeleżałem, pragabliny, sragaliny, i inne bezdety i wszystko na nic. Terapie, detoksy, wszystko na nic. Mam taką obsesję picia, że nie wytrzymuję. Tak bardzo nie chcę pić a tak bardzo chce mi się chlać. Już wróciłem na noc do siebie pod jakimś pozorem, żeby się napić. Rodzice nalegają, że mam opuścić to mieszkanie i wrócić do nich na jakiś czas, ale czy to coś da? Przecież dalej będzie mi się chciało chlać :(

Ayahuasca to szansa, żeby z większym szacunkiem i uwagą potraktować rdzenne kultury

– Jestem zwolennikiem medykalizacji psychodelików i wiem, że może ona złagodzić cierpienie wielu ludzi, ale obecnie uważam, że jeśli chcemy naprawdę uzdrowić ludzkość i naszą planetę i wyjść z kryzysu, musimy współpracować i czerpać z różnych systemów wiedzy: połączyć mądrość przodków ze współczesnymi technologiami i światopoglądami – mówi Benjamin De Loenen, założyciel International Center for Ethnobotanical Education, Research, and Service i popularyzator ayahuaski, w rozmowie z Maciejem Lorencem.

Alarmujące wyniki badań: co czwarty nastolatek w Polsce pali e-papierosy

Co czwarty nastolatek pali e-papierosy. Ponad połowa z palących robi to praktycznie codziennie, głównie dla rozrywki i odstresowania. Co czwarty nieletni palacz czuje się uzależniony – wynika z badań zleconych Instytutowi Badań Pollster przez Rzecznika Praw Dziecka.
  • 1824 / 490 / 0

Ośrodek zamknięty.
  • 49 / 3 / 0

Wróciłem z zamkniętego 29 grudnia i od razu poleciałem...
  • 1824 / 490 / 0

Aha, teraz doczytałem. Długo tam byłeś na tej terapii?
  • 135 / 50 / 0

Rodzice zapraszając Cię do siebie robią Ci krzywdę, bo jak będziesz chciał chclać to i tak to przed nimi ukryjesz a komfort chlania Ci zapewnią.
Wróć do ośrodka zamkniętego, wyzeruj się i poproś o wszyscie esperalu, ale prawdziwego a nie placebo. Może strach przed śmiercią zmieni Ci perspektywę. Jak będziesz zaszyty zacznij leczyć łeb.
  • 49 / 3 / 0

Byłem tam 2msc, rodzice myślą, że to jedyne rozwiązanie, żebym wrócił do nich...
  • 49 / 3 / 0

chyba czas na samobója...
  • 135 / 50 / 0

Lepiej wpisz w googla "wszywanie esperalu", wybierz sobie jakiegoś kac doktora-klinikę. I jakby co to strzelisz sobie samobója jak będziesz chciał prawdziwą wszywkę przepić. A jak się jednak powstrzymasz to będziesz mieć czas na leczenie głowy a sposobów jest multum.
  • 165 / 29 / 0

Też myślę, że rodzice odgrywają tu bardzo dużą negatywną (toksyczną) rolę.
Po części to też taki "bezpiecznik"... jak się coś nie uda to przecież są.
Rodzice na terapię ze "współuzależnienia" a dla ciebie indywidualna z DDD/DDA.
Nue "wszywaj" żadnego gówna... zniszczysz tylko zdrowie a jak tego nie przerobicie z psychterapeutą to i tak po 8 miesiącach zapijesz... Wszywka to bat na skutek a nie przyczynę.
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 2083 uczestników Wejdź na czata