Outdoor 2021 - wątek ogólny

uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik

Moderator: Konopia

Posty: 443 Strona 31 z 45
Rejestracja: 2014
  • 10210 / 1979 / 0

Jeśli bujne pokrzywy, to ziemia dobra. Musiałbyś wykarczować i zrobić dołki dla roślinek - wtedy mogą sobie rosnąć obok siebie.
Rejestracja: 2021
  • 57 / 1 / 0

Czy ktoś w tym roku tak wgl prowadzi fotorelacje? Są jakies inne wątki tutaj na hyperreal? Chętnie bym poczytał, a najbardziej o ak47 auto, bo fajnie byłoby obserwować i porównywac.

Ja swoje przesadzałem wczoraj jak pisałem i wystrzeliły mocno przez ten dzień, byle sie utrzymało

O pułapkach, w które wpadają naukowcy badający psychodeliki

Matthew W. Johnson, profesor psychiatrii i nauk behawioralnych z Johns Hopkins University School of Medicine, ostrzegł przed trzema pułapkami, w jakie wpadają badacze psychodelików. Są to: pułapka błędu pomieszania pojęciowego; pułapka wprowadzania przez badaczy do ich praktyki własnych przekonań religijnych; oraz pułapka ‘psychodelicznej wyjątkowości’. Poniżej przedstawione są zalecenia Johnsona, których przestrzeganie pozwoli na ominięcie tych pułapek. Prócz zaleceń przedstawione zostają krótkie opisy sytuacji, do których się aplikują.

Ktoś się w końcu zorientował. Sadzonki konopi na półkach francuskiego marketu

Niecodzienny widok ujrzeli klienci francuskich supermarketów ogrodniczych. Na sklepowych półkach pojawiły się sadzonki konopi indyjskich. Łącznie do sprzedaży trafiło blisko 400 roślin. Sprawą zainteresowała się policja.
Rejestracja: 2014
  • 10210 / 1979 / 0

No ja prowadzę. To już właściwie moja piąta pod rząd. Póki co jest tam skromnie, ale ostatnie sezony było podobnie - na początku niewiele się działo. Musiałem restartować i takie tam perypetie. Teraz też czekam na nowe pestki, bo z tym co mam, nie warto się fatygować na spot. Zamówiłem łącznie 5 sztuk i tym razem zrobię wszystko, żeby ślimaki nie zjebały im startu.
Rejestracja: 2021
  • 57 / 1 / 0

A moge prosic link? Nie wiem szczerze kompletnie gdzie tego szukac
Rejestracja: 2014
  • 10210 / 1979 / 0

Chronologicznie:

moj-outdoor-t49529.html (ten temat założył ktoś inny, ale ja kontynuowałem - to był bardziej "eksperyment", niż zaplanowana uprawa). Niestety wszystko zostało rozkradzione - dla mnie zostały strzępy.

mix-nieznanych-pestek-t62059.html - tu miałem 2 spoty. Jeden mega słoneczny, drugi słabo. Z tego słonecznego zajebali wszystko, z tego mniej udało się ściąć wszystko, choć wyszedł z tego łącznie 1 duży słoik.

budzetowy-outdoor-t66164.html - pierwsza w pełni udana uprawa - już na nowym (aktualnym) spocie. Pestki podarowane przez dobrego człowieka z forum. Były to Passion #1 x Early Skunk oraz Amnesia Haze auto x Durban Poison. Passion'a i Early Skunk'a palę do dziś. Zajebisty plon wyszedł mimo późnego startu.

Zeszłoroczna uprawa budzetowy-outdoor-2-0-t69319.html - Miałem tam swojego no name oraz Easy Sativę od gościa poznanego tutaj. Potem przyszły Fast Version'y od innego dobrego człowieka, który poratował mnie sporą ilością pestek.
Przetrwały tylko no name, Easy Sativa, Crystal Candy FV oraz Big Devil XL auto. 2 bardzo dorodne krzaki okazały się być chamami, co złamało mi serce. Crystal Candy jest nieziemska pod względem zapachu i smaku. Działanie też bardzo przyjemne - hybrydowe z przewagą Indica. Big Devil XL to też hybryda - równie przyjemna. Easy Sativa rozrosła się potężnie, ale popełniłem karygodny błąd zostawiając wiązania do naginania. Wrosły w łodygi i w pewnym momencie ścięło je jak gilotyną. Zostało jakieś 20% krzaka, który i tak dał jakieś 2 L zbioru (ja liczę w litrach :)). Bardzo fajna odmiana na dzień, ale późno dochodzi i łapie się jej pleśń.

budzetowy-outdoor-3-0-t72372.html - aktualna fotorealcja.
Na spocie mam (a przynajmniej miałem jak byłem ostatnio) nieco ponad 2 tygodniowego Bubble Gum (jak mniemam, bo rośnie zupełnie inaczej, niż fast versiony) oraz jakieś 2 fast versiony sweet seeds z zeszłego roku. Nie wiem, co tam przetrwało, bo ślimaki zrobiły sobie ucztę. Właśnie kiełkuję 7 zakupionych pestek. Są to 2 x Early Skunk x C99, 1 x Special Kush, 1 x Grapefruit auto, 1 x auto Mazar, 1 x Northern Lights fast version oraz 1 x Critical fast version.
Rejestracja: 2021
  • 57 / 1 / 0

Ogólnie myślałem nad 3 roslinką, bo znalazłem miejsce, które moze byc mega dobrym spotem, ale to dosyc daleko. Co myslicie, by spróbowac pozostawic ją samą sobie. Są jakies szanse, by bez zadnej pomocy wyrosło z tego cos dobrego? Chcoaiz kilkanascie gram?
Polecicie jakąs odmiane automatyczną, która najlepiej poradzi sobie sama w całym rozwoju (łącznie z kiełkowaniem na spocie, bo teraz juz niestety nie mogę kiełkowac tego w mieszkaniu)?
Jesli mozecie, to proszę tez o strone z jakiej najlepiej kupic z szybka dostawą, bo liczy sie czas
Rejestracja: 2021
  • 81 / 9 / 0

@startergrower
- hmm, jak daleki spot - można się zdecydować np. tylko na trzy nawożenia, powiedzmy - raz na weg, dwa razy na kwitnienie - da sobie roślinka radę, choć plon nie będzie imponujący,
moge polecić - FAST AMNESIA 47
Rejestracja: 2021
  • 57 / 1 / 0

Okej, dzieki, zdecyduje sie na to co polecasz i zaryzykuje. A masz jakies polecane strony by nasiono było na 99% sprawdzone?
Zaczne szykowac miejsce na spot i jak najszybcej zamawiam, to bedzie troche eksperyment
Rejestracja: 2021
  • 81 / 9 / 0

@startergrower - DUTCH PASSION(producent) ze strony - GanjaFarmer , powodzenia
Rejestracja: 2021
  • 23 / 2 / 0

Proszę o radę.
Kilka dni temu przesadziłem dwie znajome do większych donic. Jedna z nich ruszyła w rozwoju, druga z kolei stanęła w miejscu.
Ta druga pipa od początku rozwijała się wolniej i zolkly jej liście. W domku jest mało miejsca, więc postanowiłem, że silniejsza zostanie że mną, a słabsza z racji niepewności czy warto się z nią babrac wyjedzie.
Moze się zestresowala, może ma słabsze geny. Nie wiem.
Pytanie brzmi czy mogę ją znowu przesadzać tym razem do gruntu na spocie, czy dać ja tam w tej doniczce, a możne jeszcze ja przetrzymac i czekać.
W drodze są kolejne dwie, które będą dedykowane typowo pod spota.
Będą tylko inkubowane do czasu wyjścia z gleby a później sio.
Możliwe, że stres całkiem zabije ta uposledzona koleżankę, ale w tej kwestii nie mam dużo wyrozumiałości co do niepelnosprawnych.
Kielkowane były razem. Miały takie same warunki. Ten sam czas i takie same szanse. Jedna ogarnia druga nie.
Posty: 443 Strona 31 z 45
Wróć do „Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości