Outdoor 2021 - wątek ogólny

uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik

Moderator: Konopia

Posty: 266 Strona 19 z 27
Rejestracja: 2019
  • 25 / 3 / 0

Jedni pisza ze slaba inni ze mocna easy sativa.Jak mieszkasz w NL to sadz vast version z sweet seeds, jak dochodza w polsce to w nl tez dojda, a na pewno mocniejsze niz te co wyzej podales.
Rejestracja: 2020
  • 4 / 1 / 0

@pepson

daj link do tej odmiany

Nie cytujemy postów znajdujących się bezpośrednio nad naszym postem. - {owerfull}

Reformę leczenia uzależnień trzeba skorelować z procesem modernizacji psychiatrii

„W Polsce jest ok. 100 tys. pacjentów uzależnionych od substancji odurzających, ale populację osób zażywających je w sposób szkodliwy szacuje się na ok. 300-400 tys.” — mówi dr n. med. Piotr Jabłoński, dyrektor Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii, którego pytamy również o skalę uzależnień behawioralnych, planowaną reformę systemu leczenia uzależnień oraz walkę z narkotykami nowej generacji.

Palił zioło w korku i postanowił poczęstować motocyklistę, okazało się, że to policjant

Niecodzienna sytuacja miała miejsce kilka dni temu na jednej z ulic Lublina. Stojący w korku kierowca palił zioło, co wyczuł znajdujący się niedaleko motocyklista. Postanowił on podjechać do samochodu i wtedy jego kierowca wypalił z nietypową jak na uliczne skrzyżowanie propozycją.
Rejestracja: 2014
  • 9915 / 1926 / 0

Easy Sativa dochodzi późno i przynajmniej u mnie były ogromne problemy z pleśnią. Zbiory rzeczywiście mogą być ogromne, bo rośnie bydle, ale trzeba modlić się o złotą jesień.
Mam 2 partie tej ES z zeszłego roku. Obie są bardzo OK do palenia w dzień - taki przyjemny stan na bani i delikatne fizyczne odprężenie. Uwielbiam ją po bieganiu.
Posiada bardzo ciekawy zapach i smak - jakby pieprzowy / pikantny.

A wczoraj wyjąłem jedną pestkę z zeszłorocznego Big Devil XL auto. Jest w pełni dojrzała i duża (automaty mają chyba nieco większe pestki?) - fajna niespodzianka przed sezonem. Gdybym zaczął dłubać, wydłubałbym pewnie jeszcze kilka, ale szkoda mi pałek.
Mam nawet pestkę wydłubaną z Passiona #1 z 2019 roku. Do tego kilkanaście pestek z zeszłego sezonu, które dostałem (głównie fast versiony sweet seeds) oraz kilka Bubble Gum. BG chyba jednak ma niewielkie szansa u nas na outdoorze, ale gdzieś posadzę - co mi szkodzi.
Rejestracja: 2019
  • 25 / 3 / 0

@selap45190 to jest taka jakby cala grupa odmian a nie ze jedna, mozna sobie wybrac jakas z tych: https://sweetseeds.es/pl/tag/fast-version/
Rejestracja: 2019
  • 245 / 20 / 1

Większość sklepów zajmujących się sprzedażą nasion ma swoje własne nasiona.
Mieliście kiedyś z tym styczność? Obstawiam że to czy wyrośnie i czy da jakiś plon to loteria ale wole się dopytać bo w jednym ze sklepów jest fajna promocja i zastanawiam się czy z niej nie skorzystać.
Pozdrawiam
Rejestracja: 2019
  • 25 / 3 / 0

Ten sklep na literke g ktory ma fajna promocje ma dobre nasiona wlasne, pozostale niekoniecznie hahaha

Zimni ogrodnicy w tym roku strasznie szybko beda. weekend na minusie 3 dni a potem hulaj dusza, siej konopie
Rejestracja: 2021
  • 4 / / 0

Czy któryś z użytkowników zna lub miał styczność z odmianą, która gdy rośnie nie przypomina w sumie konopi?
Także ktoś kto słabo zna temat miałby małe kłopoty z określeniem co to właściwie jest
Rejestracja: 2014
  • 2139 / 560 / 5

Wrzuciłem cztery nasionka z tamtego roku (glueberry CHYBA, bo pojebałem pojemniki xD). Jedno padło z powodu przewrócenia doniczki, wrzuciłem next. Zobaczymy co w tym roku będzie.
Rejestracja: 2014
  • 9915 / 1926 / 0

@Janblue
Chodzi Ci chyba o Ducksfoot. Ta odmiana ma nietypowe liście - brak "palców", co w początkowej (wegetacyjnej) fazie może jeszcze zmylić, ale jak ktoś zobaczy i poczuje coś takiego (fotka), to wątpliwości raczej nie będzie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Rejestracja: 2021
  • 4 / / 0

Niezły krzak, ale faktycznie wygląd jest nietypowy, może zmylić. W sumie gdzieś na ugorze między chwastami może być ciężkie do wykrycia, ale wiadomo zapach na pewno jest prawilny
Posty: 266 Strona 19 z 27
Wróć do „Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni”
Na czacie siedzi 2327 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości