Pregabalina vs baklofen co lepsze do stosowania rekreacyjnego

Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego (w tym gabapentynoidy) – m.in. baklofen i pregabalina.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 853 / 304 / 0

Jak w tytule,który z tych leków wolicie cpac i dlaczego, wymienajcie zalety i wady obu substancji.
  • 1944 / 407 / 28

Pregabaliny IMO trzeba za dużo zjeść na jakąś bombę, 450 mg niby jest przyjemnie, ale bez piwa do tego się obejdzie. Więcej na razie nie brałem, przy dużych dawkach jest z tego co ludzie piszą mocna pizda, ale mi na razie szkoda kapsułek. Baklofen solo na początku git, nawet 25-50 mg coś daje, ale ja bardzo lubię alkohol do tego dorzucić. Przy 25 mg +2 piwa już jest bardzo przyjemnie, przy 50 mg nie polecam przekraczać małych dawek alkoholu, u mnie to kończy się albo zaśnięciem albo rzyganiem. Ogólnie polecam baklofen rekreacyjnie, pregabalinę terapeutycznie.

Olej CBD jako naturalne antidotum na współczesne choroby?

Olej CBD ostatnio cieszy się na świecie wielką popularnością. W Polsce przez długi czas był kojarzony, zupełnie błędnie, z marihuaną. Jednak ostatnio informacje na jego temat zaczynają przebijać się do społecznej świadomości.

Użytkownicy narkotyków coraz częściej kupują je w darknecie

Coraz więcej osób zamawia narkotyki przez darknet. W ubiegłym roku liczba użytkowników załatwiających tam transakcje poszybowała w górę, a sieć określa się jako najszybciej rozwijający się rynek narkotykowy. Takie wnioski płyną z opublikowanych pod koniec stycznia rezultatów międzynarodowego sondażu skierowanego do osób używających narkotyków.
  • 746 / 35 / 1

25 grudnia 2020igla83 pisze:
Jak w tytule,który z tych leków wolicie cpac i dlaczego, wymienajcie zalety i wady obu substancji.
Baclofen, bo to powalona faza.Na Baclo wolniej tolerancja rośnie i nie je się po nim za dużo.
Użytkownik nieaktywny
  • 400 / 25 / 0

Też bym polecił Baclofen skoro jesteśmy w dziale Modulatory GABA %-D
  • 3216 / 237 / 0

Zdecydowanie baklofen. Wolniej uzaleznia, ma energetyzujace, pro-motywacyjne dzialanie i nie zamula az tak jak pregabalina. Aczkolwiek pregabalina jest spoko odswietnie na jakis chill, bo lekko dysocjuje i mocniej uspokaja. Nie ma takiego aktywizujacego dzialania jak baklofen. Poza tym baklo jest tansze od pregaby wiec jesli ktos planuje dluzsze ciagi to lepiej na baklo.
  • 853 / 304 / 0

Ja również preferuje baklofen, pregabalina to dobry lek ale rekreacyjnie jakoś mi nie podszedł, poza tym tolerancja rośnie bardzo szybko, i później trzeba brać kosmiczne dawki i zjadać całe blistry, baklofen jest znacznie bardziej wydajny.
  • 4733 / 841 / 32

Dobry temat, świetny !
Dodajcie ankietę.
Znam te leki już trzy lata.
Gdybym miał wybrać jedną, hmmmmm, trudne pytanie.
Obie substancje są zajebiste.
Jednak prega działa na gaba b, a baklofen na gaba a
Najlepsze jest połączenie obu - niesamowity haj !
Po latach stwierdzam, że jednak pregabalina lepsza.
Moim argumentem jest to, iż zażyłem 525mg dzisiaj i świetnie się czuje.
  • 41 / 1 / 0

24 stycznia 2021london5 pisze:
Najlepsze jest połączenie obu - niesamowity haj !
Chciałem właśnie dodać że czemu mielibyśmy wybierać jak można łączyć :korposzczur: Tak jak ktoś tu wspomniał jeden działa na podreceptor A, drugi na B więc ich połączenie jest na prawdę mega.

Dlatego tu piszę i akurat o tym bo od kilku lat leczę się pregabaliną. Teraz po wizycie u neurologa dostałem baklofen na schorzenia neurologiczne i gdzieś właśnie chodziło mi po głowie że mogą być synergiczne...

Efekt - tak jak po dłuższym stosowaniu pregabaliny (mój organizm się nią wysycił) straciła swój "blask" i powody dla których ją brałem tak po dorzuceniu tabsa 25 mg z powrotem wjeżdża na dobre tory :D Mało tego, po takim połączeniu mamy w sobie substancje która wywołuje clearhead, podwyższoną decyzyjność, motywację, chęć do życia, nastrój, komunikatywność oraz płynność w wymowie. To tylko kilka które teraz przychodzą mi na myśl, w każdym razie przez te 6 godzin działania baklo można być najlepszą wersją siebie.

Niestety, nie jest to nootrop więc podkreślam. Jak kończy się działanie leku można odczuć zjazd (zależnie od tego ile wyciśniecie z dnia po baklo) więc po tych 6 godzinach najlepiej zarzucić kolejne 25 albo 10 o ile się już nie jest zbyt zmęczonym.
  • 3216 / 237 / 0

No wlasnie nie. Baklo dziala na GABA-B, a pregabalina nie dziala w ogole na GABA tylko na VGCG.
  • 580 / 156 / 0

A w moim mniemaniu pregabalina w ogóle nie nadaje się do ćpania, ze względu właśnie na tempo wzrostu tolerancji. A więc wybór z automatu pada na drugą opcję.
Wróć do „GABA i jego pochodne”
Na czacie siedzi 2081 uczestników Wejdź na czata