Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 2 z 2
  • 3 / 1 / 0

Re: Jak zadbać o sen?
Post
A co jeśli nie mam problemu z zasypianiem i spaniem. Problem jest z tym ze nosilam jakis czas mi banda i w jego analizie snu nie mam fazy REM , nie dziwilo mnie to dopoki nie porownalam z kolezankami z pracy czy znajomymi i oni wszyscy tą faze mają nawet przy drzemkach okolo 2h a ja podczas spania nawet dłuższego nie mam tej fazy. Na ten temat cos wiecie? :)
  • 155 / 23 / 0
Awatar użytkownika

Re: Jak zadbać o sen?
Post
U mnie idealnie się sprawdza aktywność fizyczna w ciągu dnia,nic tak nie działa na sen jak porządnie się zmęczyć. Ogólnie dobry sen to nic innego jak higieniczny tryb życia. Stres czy używki go zaburzają,problem z bezsennością jest też bardzo często związany z chorobą,tak ja np miałam. Żadne wietrzenie pokoju,melisa przed snem,dużo aktywności w ciągu dnia i inne działania nic nie dały na bezsenność. Dopiero badania,diagnoza i leczenie wyeliminowały problemy ze snem.
Uwaga! Użytkownik caroo nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 572 / 111 / 0
Awatar użytkownika

Re: Jak zadbać o sen?
Post
@kate2
melatonina, najlepiej zaczac od dawki ponizej 1mg (ok. 800 mikrogramów)
jak kolezanka wyzej napisala organizm moze probuje cos naprawic i srednio mu wychodzi
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 2 z 2
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.