Kokaina - zatrucie

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 8 / 1 / 0

Czy zdarzyło wam się kiedyś przyjebać za dużo i po prostu źle się czuć po koksie? Myślałem, że to jest mało prawdopodobne, ale ostatnio zdarzyło mi się już 2 razy i teraz jestem dużo bardziej spokojny w sypaniu i "nie gonię za fazą". Generalnie wygląda to tak, że jeśli na początku już przesadzę to potem cały wieczór mam zjebany. Mimo że objawy mijają mi po godzinie, półtorej to potem mam jakiś taki wstręt i jestem zwyczajnie zmęczony i już nie chce mi się dalej walić. Wcześniej nigdy mi się to nie zdarzało. Mieliście kiedyś jakieś objawy zatrucia?
  • 3249 / 1336 / 1

Może organizm już nie ten? Masz jakieś objawy ze strony układu pokarmowego? Może wątroba lekko posadzona? Nerki? Objawy by pasowały na lekkie nadwyrężenie filtrowania i stąd takie a nie inne samopoczucie. Oczywiście może być to tez wiele innych schorzeń, ale wątrobę i nerki należało by wykluczyć na pierwszy rzut. Zrób badania (panel wątrobowy i nerkowy). U rodzinnego za darmo, lub za kilkadziesiąt złotych prywatnie w labie.

Ayahuasca to szansa, żeby z większym szacunkiem i uwagą potraktować rdzenne kultury

– Jestem zwolennikiem medykalizacji psychodelików i wiem, że może ona złagodzić cierpienie wielu ludzi, ale obecnie uważam, że jeśli chcemy naprawdę uzdrowić ludzkość i naszą planetę i wyjść z kryzysu, musimy współpracować i czerpać z różnych systemów wiedzy: połączyć mądrość przodków ze współczesnymi technologiami i światopoglądami – mówi Benjamin De Loenen, założyciel International Center for Ethnobotanical Education, Research, and Service i popularyzator ayahuaski, w rozmowie z Maciejem Lorencem.

Zgubiły go "resztki białej substancji" na dowodzie osobistym

Podczas kontroli policjanci zauważyli, że na krawędziach dowodu osobistego kierowcy są resztki białej substancji. To od razu wzbudziło ich podejrzenia. Wykonane testy wstępnie potwierdziły obecność w organizmie kierowcy trzech grup narkotyków. 38-latek odpowie również za złamanie administracyjnego zakazu prowadzenia pojazdu.
  • 145 / 11 / 0

Objawy? Z każda substancja można przesadzić od kawy i grzybków halucynogennych po alko, benzo, stimy z koka na czele. Nie ma sensu brać jeśli się źle potem czujesz.
  • 3049 / 111 / 0

Mam podobnie.

kokaina jest jednym z niewielu euforycznych dragów, gdzie zdecydowanie wolałem mniejsze dawki niż większe, za co ten drag uwielbiam. +/- powyżej 50mg wchodzi mi na ciało i jest po prostu nieprzyjemne, nie czuję lepszej fazy. Czuję się struty, i to w taki sposób, jakbym zjadł coś zepsutego i miał dziwną grypę.

Za to 30-50? Mogę tak cały czas. Przy kokainie nie czuję, jak przy innych stymulantach "pogoni za fazą", o której wspominasz. Tak dobrze czuję się po niższej dawce, że nie potrzebuję i nie chcę nic więcej. Do tego nie mam parcia na "wspaniałe" pomysły jak podanie dożylne. Potrafię sobie odmówić dorzutki, bo jestem już np. zmęczony i nie chce się mi nie wysypiać. Zainteresowania po kokainie: interakcja społeczna, seks, pisanie, retrospekcja, kontemplacja, kameralne imprezy, spacery w naturze. Ach, aż się rozmarzyłem.

Stymulant dla mnie idealny. Staż w dragach prawie dekada.

Zdecydowanie jest to moja osobnicza reakcja, bo ludzie wokół mnie próbowali tych samych koksów co ja. I bez problemu brali 1,5-2x większe dawki niż ja.
  • 4 / / 0

Ja mam czasami tak że chce mi zygac, uczycie podobne jakbym przesadził z alko i kielonek nie wszedł. Niby się zbiera ale da się ogarnąć i później już jest ok
  • 16 / / 0

Zacznijmy od tego czy autor posta jest na 100% pewien że dostał kokaine a nie np. HEX-EN (chociaż w to wątpie ale nie jest to nie możliwe):
Zawsze sprawdzałbym czy to co dostaje to jest kokaina i o jakiej czystości
tutaj https://sklep.sin.org.pl/ lub tu https://www.protestkit.eu/pl/
Już nie róbmy jaj, zazwyczaj jak kupujemy kokaine mamy pieniądze na tego typu testy i test na TLC też obowiązkowo.
Ja osobiście wolałbym kupić mniej np. 0.5g i kupić te testy niż potem nie być pewien co do czystości i w ogóle obecności kokainy w kokainie...
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 1940 uczestników Wejdź na czata