Ekstazy i poważny problem.

Moderatorzy: Psychodeliki, Stymulanty

• 56 / / 0

4 lata? No to niezły szmat czasu. To teraz codziennie biegasz? Jakie dystanse? A powiedz czy po tym czasie spanie Ci się już unormowało, czy też musisz męczyć organizm by móc spokojnie spać?
  • 446 / 79 / 0

śpie bardzo dobrze, no 4 lata ale tak jak mowie glownie psychika zawiodla i wpadlem w mocne zaburzenia lekowe , stawiam ze emka po prostu wyciagnela na wierzch je , palilem tez sporo ziola wtedy wiec pewnie dolozylo to swoje 5 groszy , a roznie , wczoraj np 6 km tylko ale rekord to 15 km ,

Wkrótce zapalimy sobie legalnie zioło? Posłanka mówi, dlaczego tym razem to może się udać

"Jak to policeman przeszukuje mnie? Przecież mam prawo nosić to, co chcę" – możliwe, że już niedługo teza z piosenki Jamala stanie się rzeczywistością. Przynajmniej jeśli chodzi o słynną zieloną używkę. Powstał Parlamentarny Zespół ds. Legalizacji Marihuany, na którego czele stanęła posłanka Beata Maciejewska. W wywiadzie DLA natemat.pl opowiedziała, jak dekryminalizacja zioła miałaby wyglądać w praktyce.

Unia chce traktować produkty z CBD jak żywność, nie jak narkotyki

Po kilku miesiącach przerwy Komisja Europejska wznowiła prace nad zaklasyfikowaniem produktów zawierających kannabidiol (CBD) jako „nowej żywności” a nie – jak dotychczas zapowiadano – środków odurzających.
  • 56 / / 0

Rozumiem, ruch, zmęczenie sprzyja spaniu. A czy gdybyś teraz zaprzestał aktywności to myślisz że bezsenność by wróciła? Czy raczej ten problem ustał już na dobre?
  • 446 / 79 / 0

nie , sen jest dobry jak lęków nie ma , wydaje mi sie ze u Ciebie po prostu biochemia sie rozregulowala i cos na linii serotonina-melatonina nie gra , powinno wrocic do normy
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 1932 uczestników Wejdź na czata