Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 3 / / 0
Jak w tytule, jakie rekreacyjne substancje mogę zażywać przy migotaniu przedsionków, które nie podwyższą drastycznie szans na zgon? Powszechne, tj. alkohol, nikotyna odpadają bo po nich mam mocne jazdy. Myślałem nad opium ale wyczytałem na forum że te w tabletkach nie dają efektu euforii na czym mi w sumie najbardziej zależy, a średnio mi się widzi kłucie się w żyłę.
  • 1291 / 348 / 0
melise chyba tylko bo wszystko sie rzuca na serce mocno.
Nawet jak cos sie oficjalnie nie rzuca, to z tym jest loteria - np. odmiana ziola moze wrzucic ci puls 160 w mikroskopijnej dawce, a w normalnych dawkach to praktycznie wszystko podnosi puls i cisnienie a jak nie, to dziala na serce w jakis sposob wydluzajac jakies tam odstepy i obciazajac znacznie serce.
Poza tym, opio dziala euforycznie w kazdej formie, jednak przemysl sobie to dobrze, bo wielu kozakow myslalo, ze sie nie wjebie a sie wjebali az do smierci.
A z tym sercem to melise serio ci mowie. To jest teraz twoj drag.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.