Grzyby - jaki gatunek na początek?

Wszystko, co dotyczy hodowli/uprawy grzybów psylocybinowych.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 2 / / 0

Siemka,

W najbliższym czasie myślę nad jakąś małą hodowlą i wgryzam się w temat, jednakże cały czas szukam info i nie znalazłem póki co ani tutaj ani nigdzie indziej - nad jakim gatunkiem myśleć jak jest się totalną świeżyną? Wiem, że samo działanie różni się w zależności od gatunku i różne są peaki etc. Czy ktoś podpowie? Myślę nad golden teacher lub McK. Czy to dobry wybór ew czy to ma tak duże znaczenie jak mi się wydaje??

PS jeśli był temat to sorry. :psycho:
  • 186 / 25 / 0

Golden Teacher
Często słyszałem, że ludzie wybierali tą odmiane na pierwszy raz. Ponoć jest najmniej bad tripowa.
Sam wybrałem tą odmianę
:grzybki:

Wkrótce zapalimy sobie legalnie zioło? Posłanka mówi, dlaczego tym razem to może się udać

"Jak to policeman przeszukuje mnie? Przecież mam prawo nosić to, co chcę" – możliwe, że już niedługo teza z piosenki Jamala stanie się rzeczywistością. Przynajmniej jeśli chodzi o słynną zieloną używkę. Powstał Parlamentarny Zespół ds. Legalizacji Marihuany, na którego czele stanęła posłanka Beata Maciejewska. W wywiadzie DLA natemat.pl opowiedziała, jak dekryminalizacja zioła miałaby wyglądać w praktyce.

Przejęli tyle meth, że starczyłoby "dla każdego mężczyzny, kobiety i dziecka w USA i Meksyku"

Amerykańska Agencja do spraw Narkotyków ogłosiła w środę przejęcie największej w historii ilości metamfetaminy. W hrabstwie Riverside w Kalifornii przejęto około 2224 funty (ponad tysiąc kilogramów) tego narkotyku. Oprócz tego przejęto również kokainę oraz heroinę.
  • 511 / 124 / 0

@InattentiveObserver Golden Teacher tak jak wyzej , ponoc b.latwa w hodowlii i w miare wybaczajaca odmiana :grzybki: .
Sam teraz zaszczepilem i elegancko kolonizuja grunt .
  • 19 / 1 / 0

Siema.
Wydaje mi się, że pod względem łatwości hodowli to zdecydowanie B+
Wróć do „Hodowla grzybów”
Na czacie siedzi 1759 uczestników Wejdź na czata